LPG/Bensiinigeneraator KS 7000E G

839.00 

VAATA VIDEOSID
Kellele võib Könneri & Söhneni generaatorid kasulikuks osutuda?
Millist generaatori võimsust valida?
Könner&Söhnen DUAL FUEL seeria LPG/bensiinigeneraatorid
"Könner & Söhnen" kasutuselevõtt
Bensiinigeneraatori käivitamine käsitsi starteriga
Bensiinigeneraatori käivitamine elektrikäivitusega

839.00 

Pinge 230
Max võimsus, kW
5.5
Nominaalne võimsus, kW
5.0
Sagedus, Hz
50
Vool (max), А
23.91
Pistikupesad
1 x Schuko 230 V
1 x CEE 230 V 32 A
Kütusepaagi maht, l
25
Keskmine tööaeg (power 50%), h***
17
LED-ekraan
Pinge, sagedus, tööaeg
Müratase Lpa (7m)/Lwa, dB
70/95
Võimsus DC, V/А
12/8.3
Mootori mudel
KS 390
Mootori tüüp
LPG/bensiinmootoriga ühesilindriline, neljataktiline õhkjahutusega
Mootori võimsus, hp/kW
13.0/9.56
Karteri maht, l
1.1
Mootori silindri töömaht, cm3
389
Toiteväljundi kontroller
Intelligentne pinge stabiliseerimissüsteem AVR
Mootori käivitamine
Manuaal/elektriline
Kaitseklass
IP23M
Neto mõõdud (PxLxK), mm 680x545x550
Bruto mõõdud (PxLxK), mm 700x545x590
Netokaal, kg 77.2
Brutokaal, kg 79.6
EAN kood 4260405361144

*** Kütusekulu sõltub paljudest teguritest, nagu koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast, generaatori tehniline seisukord.

Kokku pandud HRV-s.

TARNEAEG KUNI 10 TÖÖPÄEVA

Könner & Söhneni DUAL FUEL seeria KS 3000G  LPG / bensiinigeneraatorid on klientide seas kõige populaarsemad tänu oma tõhususele ja keskkonnasõbralikkusele. Generaator võib töötada nii bensiinil kui ka vedelgaasil (propaan-butaan).

Generaatori töötamine gaasil pikendab mootori kasutusiga. Tootel on kaasas on kõik vajalikud balloonide ühendused: generaator on varustatud veeldatud gaasi vooliku ja kahe rõhureduktoriga, lihtsalt ühendage generaator oma silindriga. Generaator ei sobi gaasijuhtmega ühendamiseks. Vajadusel saab vedelgaasi/bensiini mudeleid  bensiinirežiimile lülitada. Võimas Könner & Söhnen ühesilindriline õhkjahutusega neljataktiline mootor tagab generaatori stabiilse ja usaldusväärse töö.

KOMPLEKT

Komplekt sisaldab kõike, mida vajate LPG kütusena kasutamiseks:
1. Sisseehitatud reduktor, mis tagab gaasivarustuse mootori töötamise ajal, hoiab ära gaasilekke, samuti lõpetab gaasivarustuse, kui generaator on välja lülitatud.
2. 1,5 m pikkune voolik gaasiballooni ühendamiseks tagab mugava ühenduse.
3. Voolik on varustatud täiendava reduktoriga, mis on paigaldatud balloonile, et suurendada gaasijuhtme töökindlust. See vähendab rõhku ja välistab gaasiühenduse ülekoormamise võimaluse. Ühendage generaator silindriga ja käivitage mootor.

KESKKONNASÕBRALIK MOOTOR

Suure jõudlusega Könner & Söhnenn mootorid vastavad uusimatele EURO V heitgaasistandarditele. Igal mootoril on individuaalne seerianumber, mis võimaldab meil kontrollida tootmise ja teeninduse kvaliteeti. Gaasi kasutamine kütusena annab atmosfääri vähem kahjulikke heitgaase.

ÖKONOOMNE VALIK

Gaasi kasutamine kütusena vähendab oluliselt seadme töötamisel kütusekulusid ning bensiiniga töötava generaatori ja DUAL FUEL hübriidgeneraatori väärtuste erinevus tasub end kiiresti ära.

MITMEKÜLGNE KASUTAMINE

Gaasi hoidmiseks saate kasutada nii kaasaskantava gaasiballooniga kui ka statsionaarse võimsusega generaatorit (gasholder). Ühenduse peab tegema sertifitseeritud spetsialist. Rõhk toitesüsteemis ei tohi ületada 16 baari.

PARANENUD MOOTORI EFEKTIIVSUS

Veeldatud gaasil töötades tekitab mootor vähem vibratsiooni, mis toetab generaatori pikka ja stabiilset tööd ning pikendab mootori tööiga.

100% VASKMÄHISEGA VAHELDUVVOOLUGENERAATOR

Könner & Söhnen generaatorid on varustatud 100% vaskmähisest koosneva, kvaliteetse sünkroonse vahelduvvoolugeneraatoriga. Vaskmähis talub maksimaalseid koormusi ilma kahjustusteta, tagades generaatorikomplekti pikaajalise usaldusväärse töö.

MUGAV ERGONOOMILINE ELEKTRIKÄIVITUSEGA JUHTPANEEL

Generaatori ergonoomiline juhtpaneel võimaldab masina tööd mugavalt juhtida just tänu selgetele funktsioonide asukohtadele: kaasaegne LED-ekraan (loendurid, sagedus, pinge), elektrikäivitus, avariilüliti (kaitselüliti), madala õlitaseme andur, pistikupesad, klemmid jm.

TERASPAAK

Könner & Söhnen generaatorid on varustatud suuremahulise, terasest kütusepaagiga, mis pikendab generaatori tööaega ilma tankimiseta. Kütusetaseme näidik asub paagil.

AMORTISAATORID VIBRATSIOONI VÄHENDAMISEKS

Kõik Könner & Söhnen generaatorite mudelid on vibratsiooni vähendamiseks varustatud kummijalgadega. Tänu kummiamortisaatorile ei riku töötav generaator põrandakatet ning raami kate ei saa kriimustusi.

***Kütusekulu sõltub paljudest teguritest: koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast ja generaatori tehniline seisukord.

Saada tootepäring