Pikendusjuhe rull KS CR-15M

45.99 

Koguvõimsus (lahti keritud kaabel) 3000 W
Pistik 1*16А/230V
Kaitsekorgiga pistikupesad 4*16А/230V
Kaabli pikkus 15 m
Kaabel (100% vask) 3*1.5 mm2
Pikendusplaadi rulli materjal Plastik
Kaitseklass IP44

TARNEAEG 5 TÖÖPÄEVA

SKU KSCR15M Kategooria

Pikendusjuhe rull KS CR-15M kaabli pikkusega 15 meetrit sobib kuni 4 seadme ühendamiseks korraga 230V võrku statsionaarsetest pistikupesadest kaugemates kohtades. Sellel on IP44 kaitseklass, mis võimaldab seda kasutada nii välistingimustes kui ka kõrge õhuniiskuse korral tänu kaitsele juhusliku veepiiskade ja tahkete osakeste sissepääsu eest.

TÄIELIK KAITSE

Kummist pikenduskaabel on täielikult kaitstud niiskuse, tööstus- ja põllumajanduskemikaalide, päikesevalguse ja tahkete osakeste eest. Säilitab oma elastsuse igal temperatuuril, mis võimaldab seda kasutada igal aastaajal nii sise- kui välistingimustes. Rulli pesad on varustatud kaitsekatetega

KAABLI PIKKUS

Rullil olev pikendusjuhe on 15-meetrise kaabli pikkusega ja sobib 4 elektriseadme üheaegseks kaugühendamiseks. Seda saab kasutada ehitus- ja remonditöödel, põllumajandustööstuses, tehastes ja ladudes. Saab usaldusväärseks abiliseks telkimisel ja maal.

ERGONOOMILINE KÄEPIDE

Pehme kummiga kaetud käepide muudab rulli transportimise lihtsaks ja mugavaks. Reljeefne kummist tekstuur hoiab ära rulli libisemise.

100% VASK

Rull on varustatud 100% vasest kaabliga 3×1,5 mm2. Ainult vask suudab taluda pikaajalisi maksimaalseid koormusi, mis muudab kaabli vastupidavaks ja pikendab selle kasutusiga.

 

Saada tootepäring