Pikendusjuhe rull KS CR-25M

92.99 

Koguvõimsus (lahti keritud kaabel) 3600 W
Pistik 1*16А/230V
Kaitsekorgiga pistikupesad 4*16А/230V
Kaabli pikkus 25 m
Kaabel (100% vask) 3*2.5 mm2
Pikendusplaadi rulli materjal Plastik
Kaitseklass IP44

TARNEAEG 5 TÖÖPÄEVA

SKU KSCR25M Kategooria

Pikendusjuhe rull KS CR-25M kaabli pikkusega 25 meetrit sobib kuni 4 elektriseadme üheaegseks kaugühendamiseks 230 V võrku. Sellel on IP44 kaitseklass, mis võimaldab kasutada nii välitingimustes kui ka kõrge õhuniiskusega, kuna see on kaitstud juhuslike veepiiskade ja tahkete osakeste sissetungimise eest.

TÄIELIK KAITSE

Kummist pikenduskaabel on täielikult kaitstud niiskuse, tööstus- ja põllumajanduskemikaalide, päikesevalguse ja tahkete osakeste eest. Säilitab oma elastsuse igal temperatuuril, mis võimaldab seda kasutada igal aastaajal nii sise- kui välistingimustes. Rulli pesad on varustatud kaitsekatetega

KAABLI PIKKUS

Rullil olev pikendusjuhe on 25-meetrise kaabli pikkusega ja sobib 4 elektriseadme üheaegseks kaugühendamiseks. Seda saab kasutada ehitus- ja remonditöödel, põllumajandustööstuses, tehastes ja ladudes. Saab usaldusväärseks abiliseks telkimisel ja maal.

ERGONOOMILINE KÄEPIDE

Pehme kummiga kaetud käepide muudab rulli transportimise lihtsaks ja mugavaks. Reljeefne kummist tekstuur hoiab ära rulli libisemise.

KAABLIHOIDIK

Pooli raami alumisel osal asuv kaablihoidik võimaldab kaablit lihtsalt ja turvaliselt lahti ja tagasi kerida, samuti kaablit transportimisel või seadme kompaktseks hoiustamiseks kindlalt ja kiiresti kinnitada.

100% VASK

Rull on varustatud 100% vasest kaabliga 3×1,5 mm2. Ainult vask suudab taluda pikaajalisi maksimaalseid koormusi, mis muudab kaabli vastupidavaks ja pikendab selle kasutusiga.

Saada tootepäring