Könner & Söhnen tutvustus

Head Könner & Söhnen® partnerid ja kliendid

Täname, et tundsite huvi meie toodete vastu. Loodame, et Könner & Söhnen TM-i seadmetest saab teie usaldusväärne abiline! Könner & Söhnen TM-i tooted on Saksa spetsialistide aastatepikkuse kogemuse tulemus, nad on võtnud kasutusele maailmakuulsate kaubamärkide paremiku ja õppinud kõigist nende vigadest. Oma toodetes tutvustame ja kasutame uusimaid kaasaegseid tehnoloogiaid, nagu EFI (elektrooniline kütuse sissepritse, Electronic Fuel Injection), PVA (puhas siinuslaine generaator, Pure Sine Wave Altenator), Turbo Mode (võimsuse suurendamine kuni 20%), EURO V standard (kõige kaasaegsem heitgaaside standard) ja palju muudki.

konner sohnen logo

Könner & Söhnen TM-i generaatorid ja aiatehnika on loodud Saksamaal, et rakendada taskukohase varustuse kontseptsiooni, millest on saanud ostjale kvaliteedi ja taskukohase hinna sünonüüm. Könner & Söhnen TM on auväärsete Euroopa auhindade võitja nominatsioonides „Kõrge kvaliteet“, „Aasta toode“, „kvaliteedi-, tõhusus- ja keskkonnamõju standarditele“, „Kasutuslihtsus“, „Funktsionaalsus“. Könner & Söhnen TM-i viimane auhind on prestiižne Plus X AWARD 2019. Saksa eksperdid on tõestanud meie masinate suurepärast kvaliteeti! Oleme uhked, et meie jõupingutusi on hinnatud nii kõrgelt!

Meie kaubamärgi olemus kajastub meie logos ja loosungis –TRADITSIOONILINE SAKSA KVALITEET – esindatud põhimõttes ja meeskonna eesmärgis, mida antakse edasi põlvest põlve, meistrilt (eksperdilt) praktikandile, isalt pojale, tootjalt tarbijale. Soovime oma lastele ja oma klientidele pakkuda parimat aastatepikkusest kogemusest generaatorite ja aiatehnika valmistamisel ja täiustamisel.

Könner & Söhnen TM seisab kursis tehnoloogilise arenguga, uuendades pidevalt oma tootevalikut ja juurutades uusi arendusi, mis võimaldavad meie seadmetel olla veelgi töökindlamad, keskkonnasõbralikumad ja kasutamiseks säästlikumad. Omades aastatepikkust kogemust ja usaldusväärseid koostööpartnereid, suudame rahuldada kõik kliendi soovid ja toota eriotstarbelisi generaatoreid:

bensiini-, hübriid- ja diiselgeneraatorid võimsusega 1,0 kW kuni 15,6 kVA
ainulaadsete tehniliste omadustega generaatorid (sisseehitatud ATS-, VTS-funktsioon, eelsoojendus, multifunktsionaalne ekraan ja palju muud)
eriotstarbelised generaatorid (invertertüüpi, elekterkeevitamiseks, tööstuses ja ehituses kasutatavad mudelid)
kõigil mudelitel võimaldab mootori võimsusreserv generaatori võimsuse suhtes toota deklareeritud pinget ja säilitada pinge stabiilsust kogu koormusvahemikus

Tänapäeval on paljud Saksa kaubamärgid hõivanud oma nišid kõrge tasemega hinnaklassides, kuid endiselt on nõudlus hea kvaliteedi ja taskukohase hinnaga toodangu järele. Selle nõudluse rahuldamiseks loodi kaubamärk Könner & Söhnen. Olles jõudnud oma mootorite moderniseeritud sarjani, otsustasid kaubamärgi Könner & Söhnen omanikud lõpuks ka tootevalikut laiendada. Nii ilmus turule Könner & Söhneni kultivaatorite ja mootorpumpade tootesari. Meie eksperdid on teinud palju pingutusi selle nimel, et kõik tooted ületaksid oma kvaliteedilt konkurente ning oleksid samal ajal soodsamad ja mugavamad nii teeninduse kui ka toimimise osas. Kõikide toodete kokkupanek toimub Saksa spetsialistide pideva järelevalve all tehastes, mis toodavad juhtivate kaubamärkide generaatoreid ja aiaseadmeid Euroopa ja Põhja-Ameerika turgudele, ning neid testitakse erinevates tootmisetappides.

Kõik valmistatud tooted vastavad Euroopa ja rahvusvahelistele kvaliteedi-, tõhusus- ja keskkonnamõju standarditele, sealhulgas uusimale heitgaasistandardile EURO V. Könner & Söhnen TM-i generaatorites, kultivaatorites ja mootorpumpades kasutatav mootorisari on samuti pikkade katsete ja maailma juhtivate tootjatega peetud läbirääkimiste tulemus. Lõpuks valiti mootorid välja ja osteti litsents nende valmistamiseks spetsiaalselt Könner & Söhnen TM-i logo all.

Igal generaatoril, kultivaatoril või mootorpumba mootoril on individuaalne seerianumber, mis võimaldab jälgida toodangu ja teeninduse kvaliteeti. Kõiki mootoreid testitakse pikaajalises katkematus töös ning seejärel võetakse need lahti ja uuritakse defekte. Könner & Söhnen TM-i generaatorite ja aiatehnika valik katab iga kliendi vajadused, sest tootja pöörab erilist tähelepanu nõudluse uurimisele.