Invertergeneraator KS 4000iE S ATS

1159.00 

VAATA VIDEOSID
Kellele võib Könneri & Söhneni generaatorid kasulikuks osutuda?
Millist generaatori võimsust valida?
Invertergeneraator firmalt Könner & Söhnen
Mootoriõli vahetus KS 4000iEG S / KS 4000iE S / KS 4000iE S ATS generaatoritel

1159.00 

Kasutus
Ainult individuaal elektri tarbijatele
Pinge 230
Max võimsus, kW
4.0
Nominaalne võimsus, kW
3.5
Sagedus, Hz
50
Vool (max), А
17.4
Pistikupesad
2 x Schuko 230 V
Mootori käivitamine
Manuaalne/elektriline/auto
Kütusepaagi maht, l
12
LED-ekraan
Pinge, sagedus, tööaeg
Müratase l Lpa (7m)/Lwa, dB 66/91
Mootori mudel
KS 240i
Mootori silindri maht, cm3 223
Mootori tüüp
Bensiinimootoriga ühesilindriline, neljataktiline õhkjahutusega
Mootori võimus, hp 7.5
Paralleelühenduse võimalus
ATS- väljund
ATS sisseehitatud
Karteri maht, l
0.6
Aku, A·h 1.6
Alternator winding
Copper
Neto mõõdud (LxWxH), mm
620х440х510
Bruto mõõdud (LxWxH), mm 630х475х570
Neto kaal, kg 40
Bruo kaal, kg 43.4
EAN kood 4260405365784

*** Kütusekulu sõltub paljudest teguritest:  koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast, generaatori tehniline seisukord.

Kokku pandud HRV-s.

TARNEAEG KUNI 10 TÖÖPÄEVA

SKU KS4000iESATS Kategooria ,

Ainult individuaal elektri tarbijatele

Invertergeneraatoril KS 4000iE S ATS on sisseehitatud ATS-seade ja seda saab juhtida nii käsitsi kui ka automaatselt.

Generaatori paremal küljel olev OFF-RUN pöördlüliti ühendab endas kütusekraani, sisemise 12 V toiteallika lüliti ja süütelüliti. Kui generaatorit ei kasutata, peaks see jääma VÄLJAS, et generaatorisse paigaldatud liitiumaku ei tühjeneks. Generaatoriga on kaasas lahti ühendatud aku, mis tuleb esmakordsel kasutamisel ühendada vasaku küljekatte alla. Akut laetakse sisemise laadimismooduli abil kohe, kui generaator töötab või 230V pinge tuleb VÕRGISISENDI (olenemata pöördlüliti asendist).

MAINS INPUT 230V ühendust jälgitakse kohe, kui lülitate pöördlüliti asendisse RUN ja lülitate ATS SWITCH asendisse ON. Kui 230 V pinge MAINS SISENDIL ebaõnnestub, käivitab ATS-kontroller generaatori ja lülitab selle 230 V väljundpesad inverteri moodulile.

KS 4000iE S ATS-il on 2 x 230V pistikupesa, mida lülitatakse sõltuvalt generaatori versioonist erinevalt.

Ainult individuaal elektri tarbijatele

Kaks 230V pistikupesa on aktiivsed nii VÕRKSISENDIST kui ka generaatorist töötades.

MAINS SISENDIST töötamisel toidavad kaks 230 V pistikupesa sama süsteemi (IT, TN, TT) kui VÕRKSISEND. Generaator tuleb TT- ja TN-süsteemides maandada vaskkaabliga 6-10 mm² (olenevalt kohalikest eeskirjadest), ühendades selle maanduskruvi sama maandusvardaga, mille külge on maandatud MAINS 230V toiteallikas.MAINS SISENDIST töötamisel toidavad kaks 230 V pistikupesa sama süsteemi (IT, TN, TT) kui VÕRKSISEND. Generaator tuleb TT- ja TN-süsteemides maandada vaskkaabliga 6-10 mm² (olenevalt kohalikest eeskirjadest), ühendades selle maanduskruvi sama maandusvardaga, mille külge on maandatud MAINS 230V toiteallikas.

Kaks pistikupesa toidavad pärast generaatori toitelülitamist ainult IT-süsteemi ilma maandatud nulljuhtmeta. Järgida tuleb IT-süsteemi eeskirju ja kaitsemeetmeid.

Selle generaatori versiooniga on võimalik varustada elektritarbijaid, kes saavad töötada nii TN-is kui ka IT-süsteemis. Automaatrežiimis ei ole võimalik maja täielikult varustada!

Vastutusest loobumine:

Neid juhiseid saab võtta ainult soovitustena, need on illustratiivsed ja neid tuleb paigaldamise ajal kohandada täpselt kohalike olude ja tingimustega.

Paigaldamise peab tegema litsentseeritud elektrik ning see peab toimuma kooskõlas kõigi kohalike standardite ja eeskirjadega. Me ei vastuta vale paigalduse ja nende tagajärgede eest.

PUHAS SIINUSLAINE

Sisseehitatud mikroprotsessori juhtimisega elektroonikaseade jälgib generaatori tööd ja tagab stabiilse väljundpinge 230V 50Hz sinusoidi kujul, mis sobib tundliku elektroonika töökindlaks tööks.

VASTUPIDAV MOOTOR

Könner & Söhneni töökindlat mootorit iseloomustab suurem kestvus, pikk ja stabiilne talitlus ning vastavus kõigile Euroopa kvaliteedistandarditele, sealhulgas EURO V.

ÖKONOOMNE REŽIIM

Ergonoomiline juhtpaneel on varustatud kütusesäästu režiimi lülitiga. See režiim vähendab väikese koormuse korral mootori väiksemate pöörete tõttu kütusekulu kuni 50%.

SISSEEHITATUD ATS-SÜSTEEM

Sisseehitatud ATS (automaatne ülekandelüliti) süsteem – generaator on varustatud automaatse ülekandelüliti funktsiooniga. Sisseehitatud ATS-seade võimaldab generaatoril jälgida sissetulevat vooluvõrku, käivitab generaatori automaatselt, kui vooluvõrk on lahti ühendatud ja seejärel peatab generaatori automaatselt, kui toide taastub ilma kasutaja sekkumiseta.

ERGONOOMILINE JUHTPANEEL

Mugav asukoht kõikidel funktsioonidel: töörežiimi indikaator, ülekoormus- ja lühisekaitse, madala õlitaseme andur, lähtestus nupp juhtimissüsteemi lähtestamiseks ja pingevarustuse taastamiseks, pistik seadme paralleelseks ühendamiseks generaatoritega, 230 V pistikupesad ja maandusklemm.

MADAL MÜRATASE

Tänu spetsiaalsele kaitsekorpusele, mis tagab minimaalse mürataseme 66 dB, mugav kasutada ja transportida. Toode on varustatud transpordisüsteemiga.

KÕRGE KVALITEEDIGA MÄHIS

Könner & Söhneni invertergeneraatorid on varustatud tugeva harjadeta generaatoriga, millel on 100% vaskmähis. Tipptasemel kompaktne püsimagnetgeneraator on paigutatud plastikust korpusesse ja talub maksimaalset koormust ilma kahjustusteta ja tagab generaatorikomplekti pikaajalise, usaldusväärse töö.

TRANSPORDIKOMPLEKT

Könner & Söhnen Inverter generaatorid on varustatud transpordikomplektiga, mis hõlbustab liikumist. Kaks ratast ja käepide, mida generaatori liigutamisel saab üles tõsta, tagavad mugava transportimise.

Saada tootepäring