Invertergeneraator KS 6000iE S ATS

1329.00 

Kasutus
Ainult individuaal elektri tarbijatele
Pinge 230
Max võimsus, kW
5.5
Nominaalne võimsus, kW
5.0
Sagedus, Hz
50
Vool (max), А
23.9
Pistikupesad
1 x CEE 230 V 32 A
Mootori käivitamine
Manuaalne/elektriline/auto
Kütusepaagi maht, l
11
LED-ekraan
Koormus, kütusetase, pinge, sagedus, tööaeg; ülekoormuse indikaator, pingeindikaator, õlitaseme indikaator
Müratase Lpa (7m)/Lwa, dB
70/95
Mootori mudel KS 240i
Mootori silindri maht, cm3 223
Mootori tüüp
Bensiinimootoriga ühesilindriline, neljataktiline, õhkjahutusega
Mootori võimus, hp 7.5
Paralleelühenduse võimalus
ATS- väljund
ATS sisseehitatud
Karteri maht, l
0.7
Accumulator, A·h
1.6
Alternator winding
Copper
Bruto mõõdud (LxWxH), mm 640х425х600
Neto kaal, kg 40
Bruto kaal, kg 43.4
EAN kood 4260405365807

Kokku pandud HRV-s.

***Kütusekulu sõltub paljudest teguritest, nagu koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast, generaatori tehniline seisukord.

TARNEAEG 5 TÖÖPÄEVA

SKU KS6000iESATS-used Kategooria

1 laos

Ainult individuaal elektri tarbijatele

Invertergeneraatoril KS 6000iES ATS on sisseehitatud ATS-seade ja seda saab juhtida nii käsitsi kui ka automaatselt.

Generaatori paremal küljel olev OFF-RUN pöördlüliti ühendab endas kütusekraani, sisemise 12 V toiteallika lüliti ja süütelüliti. Kui generaatorit ei kasutata, peaks see jääma VÄLJAS, et generaatorisse paigaldatud liitiumaku ei tühjeneks. Generaatoriga on kaasas lahti ühendatud aku, mis tuleb esmakordsel kasutamisel ühendada vasaku küljekatte alla. Akut laetakse sisemise laadimismooduli abil kohe, kui generaator töötab või 230V pinge tuleb VÕRGISISENDI (olenemata pöördlüliti asendist).

MAINS INPUT 230V ühendust jälgitakse kohe, kui lülitate pöördlüliti asendisse RUN ja lülitate ATS SWITCH asendisse ON. Kui 230 V pinge MAINS SISENDIL ebaõnnestub, käivitab ATS-kontroller generaatori ja lülitab selle 230 V väljundpesa inverteri moodulile.

Mudelil KS 6000iES ATS on CEE 230V 32A pistikupesa, mida lülitatakse sõltuvalt generaatori versioonist erinevalt.

Ainult individuaal elektri tarbijatele

CEE 230V 32A pistikupesa on aktiivne, kui töötatakse VÕRKSISENDIST ja generaatorist.

Kui CEE 230V 32A pistikupesa kasutatakse MAINS SISENDIST, toidab see sama süsteemi (IT, TN, TT) kui MAINS SISEND. Generaator tuleb TT- ja TN-süsteemides maandada vaskkaabliga 6-10 mm² (olenevalt kohalikest eeskirjadest), ühendades selle maanduskruvi sama maandusvardaga, mille külge on maandatud MAINS 230V toiteallikas. Pistikupesa PE-kontakt on ühendatud generaatori maanduskruviga.

CEE 230V 32A pistikupesa pärast generaatori toite lülitamist toidab ainult IT-süsteemi ilma maandatud nulljuhtmeta. Järgida tuleb IT-süsteemi eeskirju ja kaitsemeetmeid.

Selle generaatori versiooniga on võimalik varustada elektritarbijaid, kes saavad töötada nii TN-is kui ka IT-süsteemis. Automaatrežiimis ei ole võimalik maja täielikult varustada!

Vastutusest loobumine:

Neid juhiseid saab võtta ainult soovitustena, need on illustratiivsed ja neid tuleb paigaldamise ajal kohandada täpselt kohalike olude ja tingimustega.

Paigaldamise peab tegema litsentseeritud elektrik ning see peab toimuma kooskõlas kõigi kohalike standardite ja eeskirjadega. Me ei vastuta vale paigalduse ja nende tagajärgede eest.

PUHAS SIINUSLAINE

Sisseehitatud mikroprotsessori juhtimisega elektroonikaseade jälgib generaatori tööd ja tagab stabiilse väljundpinge 230V 50Hz sinusoidi kujul, mis sobib tundliku elektroonika töökindlaks tööks.

VASTUPIDAV MOOTOR

Könner & Söhneni töökindlat mootorit iseloomustab suurem kestvus, pikk ja stabiilne talitlus ning vastavus kõigile Euroopa kvaliteedistandarditele, sealhulgas EURO V.

ÖKONOOMNE REŽIIM

Ergonoomiline juhtpaneel on varustatud kütusesäästu režiimi lülitiga. See režiim vähendab väikese koormuse korral mootori väiksemate pöörete tõttu kütusekulu kuni 50%.

SISSEEHITATUD ATS-SÜSTEEM

Sisseehitatud ATS (automaatne ülekandelüliti) süsteem – generaator on varustatud automaatse ülekandelüliti funktsiooniga. Sisseehitatud ATS-seade võimaldab generaatoril jälgida sissetulevat vooluvõrku, käivitab generaatori automaatselt, kui vooluvõrk on lahti ühendatud ja seejärel peatab generaatori automaatselt, kui toide taastub ilma kasutaja sekkumiseta.

ERGONOOMILINE JUHTPANEEL

Mugav asukoht kõikidel funktsioonidel: töörežiimi indikaator, ülekoormus- ja lühisekaitse, madala õlitaseme andur, lähtestus nupp juhtimissüsteemi lähtestamiseks ja pingevarustuse taastamiseks, pistik seadme paralleelseks ühendamiseks generaatoritega,  230 V pistikupesad ja maandusklemm.

MADAL MÜRATASE

Tänu spetsiaalsele kaitsekorpusele, mis tagab minimaalse mürataseme 70 dB (Lpa 7 m), mugav kasutada ja transportida. Toode on varustatud transpordisüsteemiga.

KÕRGE KVALITEEDIGA MÄHIS

Könner & Söhneni invertergeneraatorid on varustatud tugeva harjadeta generaatoriga, millel on 100% vaskmähis. Tipptasemel kompaktne püsimagnetgeneraator on paigutatud plastikust korpusesse ja talub maksimaalset koormust ilma kahjustusteta ja tagab generaatorikomplekti pikaajalise, usaldusväärse töö.

TRANSPORDIKOMPLEKT

Könner & Söhnen Inverter generaatorid on varustatud transpordikomplektiga, mis hõlbustab liikumist. Kaks ratast ja käepide, mida generaatori liigutamisel saab üles tõsta, tagavad mugava transportimise.

Saada tootepäring