Invertergeneraator KS 4100iEG

879.00 

VAATA VIDEOSID
Kellele võib Könneri & Söhneni generaatorid kasulikuks osutuda?
Millist generaatori võimsust valida?
Invertergeneraator firmalt Könner & Söhnen
Kolm-ühes universaalne lihtne mootori käivitamise/seiskamise süsteem

879.00 

Pinge 230
Max võimsus, kW
4.0**
Nominaalne võimsus, kW
3.6**
Sagedus, Hz
50
Vool (max), А
17.4
Väljalaskeava
2 x Schuko 230 V
Mootori käivitamine
Manuaal/elektriline
Kütusepaagi maht, l
12.5
Keskmine tööaeg (power 50%), h***
8.1
LED ekraan
Pinge, sagedus, tööaeg
Müratase Lpa (7m)/Lwa, dB
70/95
Võimsus DC, V/А
USB-väljund
5V/1A, 5V/2.1A
Mootori mudel
KS 240i
Mootori silindri töömaht, cm3
223
Mootori tüüp
LPG/bensiinmootoriga ühesilindriline, neljataktiline õhkjahutusega
Mootori võimsus, hp
7.5
Paralleelühenduse võimalus
+
Karteri maht, l
0.6
Aku, A·h
1.6
Kaitseklass
IP23M
Neto mõõdud (PxLxK), mm 530х410х430
Bruto mõõdud (PxLxK), mm 685х420х430
Netokaal, kg 38
Brutokaal, kg 44
EAN kood 4260405364718

**Vedelgaasiga töötamine vähendab generaatori võimsust 10%.

*** Kütusekulu sõltub paljudest teguritest: nagu koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast, generaatori tehniline seisukord.

Kokku pandud HRV-s.

TARNEAEG KUNI 10 TÖÖPÄEVA

Inverteriga bensiinimootoriga generaator on kasutajasõbralik, kaasaskantav energiaallikas. Invertergeneraatorite valikus on mudelid võimsusega 1,8–8,0 kW. Elektrienergia topeltmuundamine tagab puhta siinuslaine ja sageduse 50 Hz, mis tagab tundliku ja ülitäpse elektroonika usaldusväärse töö.

Kõik mudelid põhinevad jõulistel mootoritel, mis vastavad kõigile Euroopa kvaliteedistandarditele, sh EURO V. K&S invertergeneraatorite mootoritel on Economy režiim, mis võimaldab kasutada generaatorit madalatel pööretel ja vähendab kütusekulu kuni 50%.

 

PUHAS SIINUSLAINE

Sisseehitatud mikroprotsessori juhtimisega elektroonikaseade jälgib generaatori tööd ja tagab stabiilse väljundpinge 230V 50Hz sinusoidi kujul, mis sobib tundliku elektroonika töökindlaks tööks.

KOMPLEKT

Komplekt sisaldab kõike, mida vajate LPG kütusena kasutamiseks:
1. 1,5 m pikkune voolik gaasiballooni ühendamiseks tagab mugava ühenduse. Lihtsalt ühendage generaator silindriga ja käivitage mootor.
2. Voolik on varustatud reduktoriga, mis on paigaldatud balloonile, et suurendada gaasijuhtme töökindlust. See vähendab rõhku ja välistab gaasiühenduse ülekoormamise võimaluse. Lihtsalt ühendage generaator silindriga ja käivitage mootor.

KASUTAMISE MITMEKÜLGSUS

Gaasi hoidmiseks saate kasutada nii kaasaskantava gaasiballooniga kui ka statsionaarse võimsusega generaatorit (gasholder). Ühenduse peab tegema sertifitseeritud spetsialist. Rõhk toitesüsteemis ei tohi ületada 16 baari.

VASTUPIDAV MOOTOR

Könner & Söhneni töökindlat mootorit iseloomustab suurem kestvus, pikk ja stabiilne talitlus ning vastavus kõigile Euroopa kvaliteedistandarditele, sealhulgas EURO V.

ÖKONOOMNE REŽIIM

Ergonoomiline juhtpaneel on varustatud kütusesäästu režiimi lülitiga. See režiim vähendab väikese koormuse korral mootori väiksemate pöörete tõttu kütusekulu kuni 50%.

ERGONOOMILINE JUHTPANEEL

Kõigi funktsioonide mugav asukoht: multifunktsionaalne LED-ekraan (tunniloendur, sagedus, pinge), töörežiimi indikaator, ülekoormus- ja lühisekaitse, madala õlitaseme andur, lähtestusnupp juhtimissüsteemi lähtestamiseks ja pingevarustuse taastamiseks, pistik seadme paralleelseks ühendamiseks generaatorid, kaks USB-väljundit (5V/1A, 5V/2.1A) laia valiku vidinate jaoks, 230 V pistikupesad ja maandusklemm.

ÖKONOOMNE VALIK

Gaasi kasutamine kütusena vähendab oluliselt seadme töötamise kütusekulusid ning TM Könner & Söhnen bensiiniga töötava generaatori ja DUAL FUEL hübriidgeneraatori väärtuste erinevus tasub end kiiresti ära.

KÕRGE KVALITEEDIGA MÄHIS

Könner & Söhneni invertergeneraatorid on varustatud tugeva harjadeta generaatoriga, millel on 100% vaskmähis. Tipptasemel kompaktne püsimagnetgeneraator on paigutatud plastikust korpusesse ja talub maksimaalset koormust ilma kahjustusteta, et tagada generaatorikomplekti pikaajaline ja usaldusväärne töö.

PARALLEELÜHENDUS

Paralleelühendus tagab suurema võimsuse. Kasutades generaatori spetsiaalsesse pistikupessa ühendatud paralleelühendusseadet, saate generaatoreid siduda ja ühendada suurema võimsusega seadmeid. See sobib kõigile Könner & Söhneni invertergeneraatoritele, välja arvatud KS 8100 seeria mudelitele (KS 8100iE, KS 8100iEG, KS 8100iE ATSR, KS 8100iEG ATSR).

TRANSPORDIKOMPLEKT

Könner & Söhnen Inverter generaatorid on varustatud transpordisüsteemiga, mis hõlbustab liikumist. Kaks ratast ja käepide, mis generaatori liigutamisel üles tõuseb, tagavad mugava transportimise ja liikuvuse.

TÄIENDAVAD TARVIKUD

Generaator on varustatud lisatarvikutega: süüteküünla mutrivõti, rõhualandajaga voolik, PH2 kruvikeeraja 6,0 mm.

***Kütusekulu sõltub paljudest teguritest: koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast ja generaatori tehniline seisukord.

Saada tootepäring