Invertergeneraator KS 4100iE

809.00 

VAATA VIDEOSID
Kellele võib Könneri & Söhneni generaatorid kasulikuks osutuda?
Millist generaatori võimsust valida?
Invertergeneraator firmalt Könner & Söhnen
Kolm-ühes universaalne lihtne mootori käivitamise/seiskamise süsteem

809.00 

Pinge 230
Max võimsus, kW
4.0
Nominaalne võimsus, kW
3.6
Sagedus, Hz
50
Vool (max), А
17.4
Pistikupesad
2 x Schuko 230 V
Mootori käivitamine
Manuaal/elektriline
Kütusepaagi maht, l
12.5
Keskmine tööaeg (power 50%), h***
8.1
LED-ekraan
Pinge, sagedus, tööaeg
Müratase Lpa (7m)/Lwa, dB
70/95
Võimsus DC, V/А
12V/8.3A
USB-väljund
5V/1A, 5V/2.1A
Mootori mudel
KS 240i
Mootori silindri töömaht, cm3
223
Mootori tüüp
Bensiinimootoriga ühesilindriline, neljataktiline õhkjahutusega
Mootori võimsus, hp
7.5
Paralleelühenduse võimalus
+
Karteri maht, l
0.6
Aku, A·h
1.6
Kaitseklass
IP23M
Neto mõõdud (PxLxK), mm 530х410х430
Bruto mõõdud (PxLxK), mm 605х420х425
Netokaal, kg 36.7
Brutokaal, kg 39
EAN kood 4260405363902

Kokku pandud HRV-s.

*** Kütusekulu sõltub paljudest teguritest: nagu koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast, generaatori tehniline seisukord.

TARNEAEG KUNI 10 TÖÖPÄEVA

SKU KS4100IE Kategooria ,

9 laos

Invertergeneraator KS 4100iE on kasutajasõbralik kaasaskantav energiaallikas. Inverteriga bensiinimootoriga generaatorite valikus on mudelid võimsusega 1,8–8,0 kW. Elektrienergia topeltmuundamine tagab puhta siinuslaine ja 50 Hz sageduse, mis tagab tundliku ja ülitäpse elektroonika usaldusväärse töö.

Kõik mudelid põhinevad jõulistel mootoritel, mis vastavad kõigile Euroopa kvaliteedistandarditele, sh EURO V. K&S invertergeneraatorite mootoritel on Economy režiim, mis võimaldab kasutada generaatorit madalatel pööretel ja vähendab kütusekulu kuni 50%.

PUHAS SIINUSLAINE

Sisseehitatud mikroprotsessori juhtimisega elektroonikaseade jälgib generaatori tööd ja tagab stabiilse väljundpinge 230V 50Hz sinusoidi kujul, mis sobib tundliku elektroonika töökindlaks tööks.

VASTUPIDAV MOOTOR

Könner & Söhneni töökindlat mootorit iseloomustab suurem kestvus, pikk ja stabiilne talitlus ning vastavus kõigile Euroopa kvaliteedistandarditele, sealhulgas EURO V.

KOLM-ÜHES LIHTNE MOOTORI KÄIVITUS

Kolm-ühes universaalne mootorilüliti generaatori lihtsaimaks ja mugavaimaks käivitamiseks ühendab endas kütuseklapi, õhuklapi ja elektrimootori käivitamise funktsioonid.

ÖKONOOMNE REŽIIM

Ergonoomiline juhtpaneel on varustatud kütusesäästu režiimi lülitiga. See režiim vähendab väikese koormuse korral mootori väiksemate pöörete tõttu kütusekulu kuni 50%.

ERGONOOMILINE JUHTPANEEL

Mugav asukoht kõikidel funktsioonidel: multifunktsionaalne LED-ekraan (tunniloendur, sagedus, pinge), töörežiimi indikaator, ülekoormus- ja lühisekaitse, madala õlitaseme andur, lähtestusnupp juhtimissüsteemi lähtestamiseks ja pingevarustuse taastamiseks, pistik seadme paralleelseks ühendamiseks generaatorid, kaks USB väljundit (5V/1A, 5V/2.1A), tüüpiline 12 V auto pistikupesa paljudele autoseadmetele, vidinatele ja aku laadimiseks, 230 V pistikupesad ja maandusklemm.

KÕRGE KVALITEEDIGA MÄHIS

Könner & Söhneni invertergeneraatorid on varustatud tugeva harjadeta generaatoriga, millel on 100% vaskmähis. Tipptasemel kompaktne püsimagnetgeneraator on paigutatud plastikust korpusesse ja talub maksimaalset koormust ilma kahjustusteta, et tagada generaatorikomplekti pikaajaline ja usaldusväärne töö.

PARALLEELÜHENDUS

Paralleelühendus tagab suurema võimsuse. Kasutades generaatori spetsiaalsesse pistikupessa ühendatud paralleelühendusseadet, saate generaatoreid siduda ja ühendada suurema võimsusega seadmetega. See sobib kõikidele Könner & Söhneni invertergeneraatoritele, välja arvatud KS 8100 seeria mudelitele (KS 8100iE, KS 8100iEG, KS 8100iE ATSR, KS 8100iEG ATSR).

TRANSPORDIKOMPLEKT

Könner & Söhnen Inverter generaatorid on varustatud transpordisüsteemiga, mis hõlbustab liikumist. Kaks ratast ja käepide, mis generaatori liigutamisel üles tõuseb, tagavad mugava transportimise ja liikuvuse.

TÄIENDAVAD TARVIKUD

Komplektis: kruvikeeraja, küünla võti.

***Kütusekulu sõltub paljudest teguritest: koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast ja generaatori tehniline seisukord.

Saada tootepäring