Bensiinigeneraator KS 7000E ATS

929.00 

VAATA VIDEOSID
Kellele võib Könneri & Söhneni generaatorid kasulikuks osutuda?
Millist generaatori võimsust valida?
"Könner & Söhnen" kasutuselevõtt
Bensiinigeneraatori käivitamine käsitsi starteriga
Bensiinigeneraatori käivitamine elektrikäivitusega
KS 10000E ATS generaatori ühendamine ja käivitamine sisseehitatud ATS-seadmega

929.00 

Pinge 230
Max võimsus, kW
5.5
Nominaalne võimsus, kW
5.0
Sagedus, Hz
50
Vool (max), А
23.91
Pistikupesad
1 x Schuko 230 V
1 x CEE 230 V 32 A
Kütusepaagi maht, l
25
Keskmine tööaeg (power 50%), h***
17
LED-ekraan
Pinge, sagedus, tööaeg
Müratase Lpa (7m)/Lwa, dB
70/95
Võimsus DC, V/А
12/8.3
Mootori mudel
KS 390
Mootori tüüp
Bensiinimootoriga ühesilindriline, neljataktiline õhkjahutusega
Mootori võimsus, hp/kW
13.0/9.56
Karteri maht, l
1.1
Mootori silindri maht, cm3
389
Toiteväljundi kontroller
Pinge stabiliseerimissüsteem AVR
Mootori käivitamine Manuaalne/elektriline/automaatne
Kaitseklass
IP23M
Neto mõõdud (PxLxK), mm 680x545x550
Bruto mõõdud (PxLxK), mm 700x545x590
Netokaal, kg 76.8
Brutokaal, kg 78.8
EAN kood 4260405361137

Kokku pandud HRV-s.

*** Kütusekulu sõltub paljudest teguritest, nagu koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast, generaatori tehniline seisukord.

TARNEAEG KUNI 10 TÖÖPÄEVA

SKU KS7000EATS Kategooria ,

KS 7000E ATS bensiinigeneraatori üks unikaalseid funktsioone on sisseehitatud ATS-seade (automaatne ülekandelüliti). See funktsioon võimaldab generaatoril jälgida vooluvõrku ja lülituda automaatselt sisse voolukatkestuse korral ning seejärel automaatselt välja lülitada, kui toide taastub. See funktsioon on vajalik hoonetes, kus puudub temperatuuri- või valgusregulatsioon järelevalve.

Automaatne ülekande lüliti ei nõua keerukaid lisaseadmeid ja paigaldust. ATS-seade on juba bensiinigeneraatorisse sisse ehitatud, paigaldamine on võimalikult lihtne ja need mudelid on taskukohased.

KÖNNER & SÖHNEN MOOTORID

Saksa insenerid on spetsiaalselt Könner & Söhnen kaubamärgi jaoks loonud Können & Söhnen seeria mootorid, mis on läbinud mitme tunnised ja eritasandilised testid, mistõttu on need väga töökindlad. Suure jõudlusega K&S mootorid vastavad uusimatele EURO V heitgaasistandarditele.

MOOTORITE INDIVIDUAALSED SEERIANUMBRID

Könner & Söhneni mootorid vastavad kõigile maailma ja Euroopa kvaliteedistandarditele, sealhulgas kahjulike emissioonide ja mürataseme nõuetele, mida tõendavad Euroopa kvaliteedisertifikaadid. Igal mootoril ja generaatoril on individuaalne seerianumber, mis võimaldab meil kontrollida tootmise ja teeninduse kvaliteeti.

Könner & Söhneni mootoreid on lihtne käivitada ning tooted on madala vibratsiooniga. Könner & Söhnen 7000 bensiinigeneraatorite seeria on varustatud töökindla 1-silindrilise 13 hj mootoriga.

SISSEEHITATUD ATS-SÜSTEEM

ATS-funktsiooniga (automaatne ülekandelüliti) generaatori juhtpaneel on varustatud toiteklemmide, ATS-lüliti ja ATS-i töönäidikuga.

MUGAV ERGONOOMILINE ELEKTRIKÄIVITUSEGA JUHTPANEEL

Mugav ja ergonoomiline generaatori paneel võimaldab kogu seadet lihtsalt juhtida ega vaja lisaoskusi. Kaasaegne, intelligentne LED-ekraan näitab alati töötundide arvu, sagedust ja väljundpinget. Ekraanil olev teave aitab kontrollida seadme koormust ja õigeaegselt hooldada generaatorit, pikendades tööiga.

230V VÕI 400V

Esitatud seeria sisaldab ühe- ja kolmefaasilisi mudeleid tarbijale. ATS-funktsiooniga generaatori juhtpaneelil on vastavad 230V ja 400V võrguklemmid.

100% VASKMÄHISEGA VAHELDUVVOOLUGENERAATOR

Könner & Söhnen generaatorid on varustatud vaskmähisest koosneva kvaliteetse, sünkroonse vahelduvvoolugeneraatoriga. Vaskmähis talub maksimumkoormusi ning tagab generaatorikomplekti pikaajalise töökindluse.

KONTAKTORI LÜLITAMINE

Vasest lülituskontaktor peab vastu kuni 40 A võimusele, mis tagab ATS-süsteemi pikaajalise, tõrkekindla töö.

LIHTNE KÄIVITUSSÜSTEEM

Lihtne käivitussüsteem võimaldab mootorit mugavalt käivitada. Kasutamise hõlbustamiseks on seda tüüpi generaatoritel kahte tüüpi käivitus – käsitsi ja elektriline.

TERASPAAK

Könner & Söhnen generaatorid on varustatud suuremahulise, terasest kütusepaagiga, mis pikendab generaatori tööaega ilma tankimiseta. Kütusetaseme näidik asub paagil.

TUGEVDATUD TERASRAAM

Generaator on varustatud tugeva, ø 32 mm läbimõõduga terasraamiga, mis kaitseb masina kere erinevate kahjustuste eest ja tagab mugava transportimise.

AMORTISAATORID VIBRATSIOONI VÄHENDAMISEKS

Kõik Könner & Söhnen generaatorite mudelid on vibratsiooni vähendamiseks varustatud kummijalgadega. Tänu kummiamortisaatorile ei riku töötav generaator põrandakatet ning raami kate ei saa kriimustusi.

***Kütusekulu sõltub paljudest teguritest: koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast ja generaatori tehniline seisukord.

Saada tootepäring