Bensiinigeneraator KS 7000E-3 ATS

949.00 

VAATA VIDEOSID
Kellele võib Könneri & Söhneni generaatorid kasulikuks osutuda?
Millist generaatori võimsust valida?
K&S bensiinigeneraatorid VTS-süsteemiga (mudelid 1/3)
"Könner & Söhnen" kasutuselevõtt
Bensiinigeneraatori käivitamine käsitsi starteriga
Bensiinigeneraatori käivitamine elektrikäivitusega

949.00 

Pinge 400
Max võimsus, kW
5.5
Nominal võimsus, kW
5.0
Sagedus, Hz
50
Vool (max), А
9.93
Pistikupesad
1 x Schuko 230 V
1 x CEE 400 V 16 A
Kütusepaagi maht, l
25
Keskmine tööaeg (power 50%), h***
17
LED-ekraan
Pinge, sagedus, tööaeg
Müratase Lpa (7m)/Lwa, dB
70/95
Võimsus DC, V/А
12/8.3
Mootori mudel
KS 390
Mootori tüüp
Bensiinimootoriga ühesilindriline, neljataktiline õhkjahutusega
Mootori võimsus, hp/kW
13.0/9.56
Karteri maht, l
1.1
Mootori silindri maht, cm3
389
Toiteväljundi kontroller
Pinge stabiliseerimissüsteem AVR
Mootori käivitamine
Manuaal/elektriline/automaatne
Kaitseklass
IP23M
Neto mõõdud (PxLxK), mm 680x545x550
Bruto mõõdud (PxLxK), mm 700x545x590
Netokaal, kg 82.3
Brutokaal, kg 84.7
EAN kood 4260405361632

Kokku pandud HRV-s.

*** Kütusekulu sõltub paljudest teguritest, nagu koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast, generaatori tehniline seisukord.

TARNEAEG 10 TÖÖPÄEVA

SKU KS7000E3ATS Kategooria , ,

7 laos

Kasutage kolmefaasilist generaatorit ainult kolmefaasiliste tarbijate jaoks (400 V)!

Üks meie generaatorite unikaalseid funktsioone on sisseehitatud ATS-seade (automaatne ülekandelüliti). See funktsioon võimaldab KS 7000E-3ATS bensiinigeneraatoril jälgida vooluvõrku ja lülituda automaatselt sisse voolukatkestuse korral ning samuti automaatselt välja lülitada, kui toide taastub. See funktsioon on vajalik hoonetes, kus puudub temperatuuri- või valgusregulatsioon järelevalve.

Automaatne ülekande lüliti ei nõua keerukaid lisaseadmeid ja paigaldust. ATS-seade on juba bensiinigeneraatorisse sisse ehitatud, paigaldamine on võimalikult lihtne ja need mudelid on taskukohased iga eelarve jaoks.

KÖNNER & SÖHNEN MOOTORID

Saksa insenerid on spetsiaalselt kaubamärgi Könner & Söhnen jaoks loonud Könner & Söhnen seeria mootorid, mis on läbinud mitmetunniseid ja mitmetasandilisi teste. Töökindlad ja suure jõudlusega Könner & Söhnen mootorid vastavad uusimatele EURO V heitgaasistandarditele

MOOTORITE INDIVIDUAALSED SEERIANUMBRID

Könner & Söhneni mootorid vastavad kõigile maailma ja Euroopa kvaliteedistandarditele, sealhulgas kahjulike emissioonide ja mürataseme nõuetele mida tõendavad Euroopa kvaliteedisertifikaadid. Igal mootoril ja generaatoril on individuaalne seerianumber, mis võimaldab meil kontrollida tootmise ja teeninduse kvaliteeti

SISSEEHITATUD ATS-SÜSTEEM

ATS-funktsiooniga (automaatne ülekandelüliti) generaatori juhtpaneel on varustatud toiteklemmide, ATS-lüliti ja ATS-i töönäidikuga.

MUGAV ERGONOOMILINE ELEKTRIKÄIVITUSEGA JUHTPANEEL

Mugav ja ergonoomiline generaatori paneel võimaldab seadet lihtsalt juhtida ega vaja lisaoskusi. Kaasaegne intelligentne LED-ekraan näitab töötundide arvu, sagedust ja väljundpinget. Ekraanil olev teave aitab kontrollida seadme koormust ja õigeaegselt generaatorit hooldada, pikendades toote tööiga.

230V VÕI 400V

Esitatud seeria sisaldab ühe- ja kolmefaasilisi mudeleid kasutajale. ATS-funktsiooniga generaatori juhtpaneelil on vastavad 230V ja 400V võrguklemmid.

 

100% VASKMÄHISEGA VAHELDUVVOOLUGENERAATOR

Könner & Söhnen generaatorid on varustatud 100% vaskmähisest koosneva kvaliteetse sünkroonse vahelduvvoolugeneraatoriga. Vaskmähis suudab taluda maksimumkoormusi, ilma et tekiks kahjustustusi ning tagades generaatorikomplekti pikaajalise töökindluse.

 

KONTAKTORI LÜLITAMINE

Vasest lülituskontaktor peab vastu kuni 40 A võimusele, tagades ATS-süsteemi pikaajalise, tõrkekindla töö.

LIHTNE KÄIVITUSSÜSTEEM

Lihtne käivitussüsteem võimaldab mootorit mugavalt käivitada. Kasutamise hõlbustamiseks on seda tüüpi generaatoritel kahte tüüpi käivitus – käsitsi ja elektriline.

TERASPAAK

Könner & Söhnen generaatorid on varustatud suuremahulise, terasest kütusepaagiga, mis pikendab generaatori tööaega ilma tankimiseta. Kütusetaseme näidik asub paagil.

AMORTISAATORID VIBRATSIOONI VÄHENDAMISEKS

Kõik Könner & Söhnen generaatorite mudelid on varustatud vibratsiooni vähendamiseks kummijalgadega. Tänu kummiamortisaatorile ei riku töötav generaator põrandakatet ning raami kate ei saa kriimustusi.

***Kütusekulu sõltub paljudest teguritest: koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast ja generaatori tehniline seisukord.

Saada tootepäring