Bensiinigeneraator KS 12-1E ATSR

1859.00 

VAATA VIDEOSID
Kellele võib Könneri & Söhneni generaatorid kasulikuks osutuda?
Millist generaatori võimsust valida?
"Könner & Söhnen" kasutuselevõtt
Bensiinigeneraatori käivitamine käsitsi starteriga
Bensiinigeneraatori käivitamine elektrikäivitusega

1859.00 

Pinge 230
Max võimsus, kW
9.2
Nominaal võimsus, kW
9.0
Sagedus, Hz
50
Vool (max), А 40
Pistikupesad
1 x Schuko 230 V
1 x CEE 230 V 32 A
1 x CEE 230 V 63 A
Kütusepaagi maht, l
55
LED-ekraan
Pinge, sagedus, tööaeg, õlialarm
Müratase Lpa (7m)/Lwa, dB
71/96
Võimsus DC, V/А
12/8.3
Mootori mudel
KS 650
Mootori tüüp
Bensiinimootoriga ühesilindriline, neljataktiline õhkjahutusega
Mootori võimsus, hp/kW
18.5/13.6
Karteri maht, l
1.4
Mootori silindri maht, cm3
625
Toiteväljundi kontroller
Pinge stabiliseerimissüsteem AVR
Mootori käivitamine
Manuaal/elektriline
Aku, A·h
21
Kaitseklass
IP23M
Neto mõõdud (PxLxK), mm 790x705x680
Bruto mõõdud (PxLxK), mm 800x715x780
Netokaal, kg 120
Brutokaal, kg 136
EAN kood 4260405363414

Kokku pandud HRV-s.

TARNEAEG KUNI 10 TÖÖPÄEVA

SKU KS121EATSR Kategooria ,

Bensiinigeneraator KS 12-1E ATSR sobib ATS-i (automaatse ülekandelüliti) agregaadi ühendamiseks. Kasutajasõbralik ergonoomiline juhtpaneel generaatori hädaseiskamisnupu ja multifunktsionaalse LED-ekraaniga võimaldab jälgida generaatori tööd: pinget, sagedust, töötunde, aga ka õlitaset. See mudel on varustatud pistikupesadega bensiinigeneraatori täielikuks võimsuse eemaldamiseks. Pistikupesad on varustatud kaitsmetega ja komplekteeritud sobivate pistikutega. Suure mahutavusega 55 l kütusepaak tagab pika ja pideva töö.

KÕRGE JÕUDLUSEGA MOOTOR

Võimas ja töökindel 1-silindriline õhkjahutusega mootor (18,5 hj), suure jõudlusega ja kulutõhus ning vastab Euroopa kvaliteedistandarditele (sh heitgaasid ja müra). Igal mootoril on ettevõtte K&S tempel ja individuaalne seerianumber, et tagada tootmise ja müügijärgse teeninduse kvaliteedikontroll.

LIHTNE KÄIVITUSSÜSTEEM

Lihtne käivitussüsteem võimaldab mootorit kiiresti käivitada ja seda teha ilma suurema pingutuseta. Kasutamise hõlbustamiseks on seda tüüpi generaatoritel kahte tüüpi käivitamine – käsitsi ja elektriline. Võimsamad mudelid on lisaks varustatud elektrilise käivitussüsteemiga.

ERGONOOMILINE JUHTPANEEL

Kasutajasõbralik ergonoomiline juhtpaneel võimaldab hõlpsalt juhtida kogu seadet, ei nõua erioskusi ning on varustatud generaatorist antava täisvõimsuse eemaldamiseks mõeldud pistikupesadega ja kaasaegse LED-ekraaniga (tunniloendur, sagedus, pinge, õlialarm). ). PaneI on varustatud mootori avariilülitiga.

ATS VÄLJUND

ATS (Automatic Transfer Switch) seade käivitab automaatselt generaatori ja edastab sellele koormuse, kui põhitoiteallikas on lahti ühendatud ning peatab generaatori automaatselt, kui tsentraalne toiteallikas taastub.

100% VASKMÄHISEGA VAHELDUVVOOLUGENERAATOR

TM Könner & Söhnen generaatorid on varustatud 100% vaskmähisega kvaliteetse sünkroonse vahelduvvoolugeneraatoriga. Ainult vaskmähis suudab taluda maksimumkoormusi ilma kahjustusteta, et tagada generaatorikomplekti pikaajaline töökindlus.

TERASPAAK

“Könner & Söhnen” generaatorid on varustatud suurendatud terasest kütusepaagiga, mis pikendab generaatori tööaega ilma tankimiseta. Kütusetaseme näidik asub kasutamise hõlbustamiseks paagil.

***Kütusekulu sõltub paljudest teguritest: koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast ja generaatori tehniline seisukord.

Saada tootepäring