Generaator on suvila jaoks väga kasulik, sest aitab nendes olukordades, kui elekter välja lülitatakse. Kui suvilas esineb sageli elektrikatkestusi, on hädavajalik tagada objekti autonoomne toiteallikas. Lihtsaim viis on soetada generaatorit, mis aitab teatud aja, kuni elekter uuesti sisse lülitatakse.

Miks on suvilasse generaatorit vaja?

Generaatorid on ideaalne lahendus toiteallika probleemidele. Nad on võimelised tootma elektrit ja töötama seal, kus selle järele on vajadus. Oletame, et Sinu suvilas on elektrikatkestus ning valgustus puudub. Sel ajal, kui ühistu üritab elektrit taastada, saad selle probleemi generaatori abil ise lahendada.

Hea generaator hoiab ära äkilise pingelanguse võrgus õnnetuse, ülekoormuse või mõne muu hädaolukorra ajal.

Generaatori paigaldamine tagab, et suvila on alati valgusküllane ja soe. Kui Sul on töökoda, elektritööriista stabiilne töö on tagatud. Kui Sinu kodus on valvesüsteem või valvesignalisatsioon, hoiab generaator ka need töös isegi elektrikatkestuse korral.

Parimad generaatori mudelid suvilasse

Suvilates kasutatakse kõige sagedamini bensiinigeneraatoreid, harvemini diiselgeneraatoreidBensiinigeneraatorid on kompaktsed, kergemini liigutatavad ega vaja erilist hooldust.

2 kW generaator sobib suurepäraselt väikesesse suvilasse, kus on televiisor, külmkapp ja pump peenarde kastmiseks. Suurem koormus, nagu veekaev, gaasiboiler ja elektripliit, nõuab ca 10-12kW generaatorit. Vajaliku võimsuse arvutamiseks on vaja liita kõigi elektriseadmete võimsusnäitajad, mida kavatsete generaatoriga üheaegselt ühendada.

Toome välja 3 mudelit erinevatest hinnakategooriatest. Igal mudelil on oma eelised ja puudused.

Bensiinigeneraator KS 3000

Bensiinigeneraatoril KS 3000 on tagatud pikaajaline töökindlus tänu sellele, et see on varustatud 100% vaskmähisega kvaliteetse sünkroonse vahelduvvoolugeneraatoriga ning K&S-seeria mootoritega. Lihtne manuaalne käivitussüsteem ja ergonoomiline juhtpaneel teevad kasutamise mugavaks.

LPG/Bensiinigeneraator KS 3000G

DUAL FUEL seeria Könner & Söhneni KS 3000G LPG / bensiinigeneraatorid on praegu klientide seas kõige populaarsemad tänu oma tõhususele ja keskkonnasõbralikkusele. Generaator võib töötada nii bensiinil kui ka vedelgaasil (propaan-butaan). Kaasas kõik vajalikud balloonide ühendused. Vajadusel saab vedelgaasi/bensiini mudeleid hõlpsasti bensiinirežiimile lülitada. Võimas K&S ühesilindriline õhkjahutusega neljataktiline mootor tagab generaatori stabiilse ja usaldusväärse töö.

Bensiinigeneraator KS 7000E ATS

KS 7000E ATS bensiinigeneraatori üks unikaalseid omadusi on sisseehitatud ATS-seade (automaatne ülekandelüliti). See funktsioon võimaldab generaatoril jälgida vooluvõrku ja lülituda automaatselt sisse voolukatkestuse korral ning seejärel automaatselt välja lülitada, kui toide taastub. See funktsioon on asendamatu ja väga kasulik hoonetes, kus on jäik temperatuuri- või valgusregulatsioon järelevalvepersonali puudumisel.

Ole valmis elektrikatkestusteks

Elektrikatkestused on alati ebameeldivad ja kahjuks pole neid võimalik vältida. Kuid hea ja õigesti valitud generaator tagab, et Sinu suvila oleks alati valgustatud ja köetav. Loe lähemalt suvila generaatori valimise kohta meie artiklis Varutoite generaator suvilasse: kuidas valida?.

Klienditoe ja individuaalse konsultatsiooni saamiseks võtke meiega ühendust kontakti lehel.