Bensiinigeneraator KS 10000E-3 ATS

1159.00 

VAATA VIDEOSID
Kellele võib Könneri & Söhneni generaatorid kasulikuks osutuda?
Millist generaatori võimsust valida?
K&S bensiinigeneraatorid VTS-süsteemiga (mudelid 1/3)
"Könner & Söhnen" kasutuselevõtt
Bensiinigeneraatori käivitamine käsitsi starteriga
Bensiinigeneraatori käivitamine elektrikäivitusega

1159.00 

Pinge
400
Max võimsus, kW
8.0
Nominaalne võimsus, kW
7.5
Sagedus, Hz
50
Vool (max), А
14.45
Pistikupesad
1 x Schuko 230 V
1 x CEE 400 V 16 A
Kütusepaagi maht, l
25
Keskmine tööaeg (power 50%), h***
15
LED-ekraan
Pinge, sagedus, tööaeg
Müratase Lpa (7m)/Lwa, dB
71/96
Võimsus DC, V/А
12/8.3
Mootori mudel
KS 440
Mootori tüüp
Bensiinimootoriga ühesilindriline, neljataktiline õhkjahutusega
Mootori võimsus, hp/kW
18.0/13.24
Karteri maht, l
1.2
Mootori silindri maht, cm3
440
Toiteväljundi kontroller
Pinge stabiliseerimissüsteem AVR
Mootori käivitamine
Manuaal/elektriline/automaatne
Kaitseklass
IP23M
Neto mõõdud (PxLxK), mm 680x545x550
Bruto mõõdud (PxLxK), mm 700x545x590
Netokaal, kg 89.2
Brutokaal, kg 91.6
EAN kood 4260405361700

Kokkupandud HRV-s.

*** Kütusekulu sõltub paljudest teguritest, nagu koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast, generaatori tehniline seisukord.

TARNEAEG KUNI 10 TÖÖPÄEVA

SKU KS10000E3ATS Kategooria ,

Kasutage kolmefaasilist generaatorit ainult kolmefaasiliste tarbijate jaoks (400 V)!

KS 10000E-3 ATS bensiinigeneraatori üks unikaalseid omadusi on sisseehitatud ATS-seade (automaatne ülekandelüliti). See funktsioon võimaldab generaatoril jälgida vooluvõrku ja lülituda automaatselt sisse voolukatkestuse korral ning seejärel automaatselt välja lülitada, kui toide taastub. See funktsioon on vajalik hoonetes, kus puudub temperatuuri- või valgusregulatsioon järelevalve.

Automaatne ülekande lüliti ei nõua keerukaid lisaseadmeid ning paigaldust. ATS-seade on juba bensiinigeneraatorisse sisse ehitatud, paigaldamine on võimalikult lihtne ja need mudelid on taskukohased.

KÖNNER & SÖHNEN MOOTORID

Saksa insenerid on spetsiaalselt kaubamärgi Könner & Söhnen jaoks loonud Könner & Söhnen seeria mootorid, mis on läbinud mitmetunniseid ja eritasandilisi teste, mistõttu on need väga töökindlad. Suure jõudlusega Könner & Söhnen  mootorid vastavad uusimatele EURO V heitgaasistandarditele

MOOTORITE INDIVIDUAALSED SEERIANUMBRID

Könner & Söhneni mootorid vastavad kõigile maailma ja Euroopa kvaliteedistandarditele, sealhulgas kahjulike emissioonide ja mürataseme nõuetele. Seda tõendavad Euroopa kvaliteedisertifikaadid. Igal mootoril ja generaatoril on individuaalne seerianumber, mis võimaldab meil kontrollida tootmise ja teeninduse kvaliteeti.

SISSEEHITATUD ATS-SÜSTEEM

ATS-funktsiooniga (automaatne ülekandelüliti) generaatori juhtpaneel on varustatud toiteklemmide, ATS-lüliti ja ATS-i töönäidikuga.

MUGAV ERGONOOMILINE ELEKTRIKÄIVITUSEGA JUHTPANEEL

Mugav ja ergonoomiline generaatori paneel võimaldab kogu seadet lihtsalt juhtida ega vaja lisaoskusi. Kaasaegne intelligentne LED-ekraan näitab töötundide arvu, sagedust ja väljundpinget. Ekraanil olev teave aitab kontrollida seadme koormust ja õigeaegselt generaatorit hooldada, pikendades tööiga.

230V VÕI 400V

Esitatud seeria sisaldab ühe- ja kolmefaasiliste tarbijate mudeleid. ATS-funktsiooniga generaatori juhtpaneelil on vastavad 230V ja 400V võrguklemmid.

 

100% VASKMÄHISEGA VAHELDUVVOOLUGENERAATOR

Könner & Söhnen generaatorid on varustatud 100% vaskmähisest koosneva,  kvaliteetse sünkroonse vahelduvvoolugeneraatoriga. Vaskmähis talub maksimumkoormusi ning tagab generaatorikomplekti pikaajalise töökindluse.

KONTAKTORITE LÜLITAMINE

Usaldusväärsed 100% vasest lülituskontaktorid on 40 A suurendatud võimsusega, mis tagab ATS-süsteemi pikaajalise tõrkekindla töö.

LIHTNE KÄIVITUSSÜSTEEM

Lihtne käivitussüsteem võimaldab mootorit kiiresti käivitada ja seda teha ilma suurema pingutuseta. Kasutamise hõlbustamiseks on seda tüüpi generaatoritel kahte tüüpi käivitus – käsitsi ja elektriline. Võimsamad mudelid on lisaks varustatud elektrilise käivitussüsteemiga.

TERASPAAK

Könner & Söhnen generaatorid on varustatud suuremahulise terasest kütusepaagiga, mis pikendab generaatori tööaega ilma tankimiseta. Kütusetaseme näidik asub paagil.

posylena_rama_ TUGEVDATUD TERASRAAM

Generaator on varustatud tugeva, ø 32 mm läbimõõduga terasraamiga, mis kaitseb generaatorit erinevate kahjustuste eest ja tagab mugava transportimise.

AMORTISAATORID VIBRATSIOONI VÄHENDAMISEKS

Kõik Könner & Söhnen generaatorite mudelid on vibratsiooni vähendamiseks varustatud kummijalgadega. Töötav generaator ei riku seetõttu põrandakatet ning raami kate ei saa kriimustusi.

***Kütusekulu sõltub paljudest teguritest: koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast ja generaatori tehniline seisukord.

Saada tootepäring