3-faasiline generaator KS 25-3LM

7999.00 

Pinge
230/400
Max võimsus (400V), kVA
25.3
Nominaalne võimsus (400V), kVA
23
Vool (max), А
36.45
Keskmine tööaeg (power 50%), h***
14
Kütusekulu***, l/h
4.1 (50% koormuse juures)
Korpuse tüüp
helikindel, niiskuskindel, iga ilmaga, vandaalivastane
Müratase Lpa (7m)/Lwa, dB
72/97
Juhtseade
multifunktsionaalne digitaalne kontroller
Kontrolleri mudel
Datakom D300 2g
Generaatori tüüp
Stamford tüüpi, sünkroonne, ergutussüsteem, AC harjadeta, neljapooluseline
Mootori tüüp
Vesijahutusega neljasilindriline neljataktiline diiselmootor
Mootori mark
Laidong
Mootori mudel
DPKM490BD
Mootori kiirus, U/min
1500
Jahutustüüp
vedel
Mootori pöörlemiskiiruse juhtimine
mehaanilised
Eelsoojendi
+
Kütusepaagi maht, l
57
Karteri maht, l
5.5
Jahutusvedeliku maht, l
5
Mootori silindri töömaht, cm3
2545
Toiteväljundi kontroller
elektrooniline pingeregulaator, nutikas AVR
Mootori käivitamine
Automaatne ja manuaalne/väline
Aku, A·h
85
Akulaadija
integreeritud
Neto mõõdud (PxLxK), mm
1700 х 780 х 1000
Bruto mõõdud (PxLxK), mm
1730 х 810 х 1020
Netokaal, kg 680
Brutokaal, kg 683
Kaitseklass
IP24
Nimipinge tolerants
max. 5%
Garantii
2 aastat
EAN kood 4260405365722

***Kütusekulu sõltub paljudest teguritest, nagu koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast, elektrijaama tehniline seisukord.

Kokku pandud HRV-s.

TARNEAEG KUNI 21 TÖÖPÄEVA

SKU KS253LM Kategooria

Saksa kaubamärgi “Könner & Söhnen” HEAVY DUTY seeria kolmefaasiline diiseljõujaam KS 25-3DE on töökindel generaatorikomplekt maksimaalse võimsusega 25,3 kVA.

Vedeljahutusega Laidongi neljasilindrilisel mootoril põhinev diiselgeneraator KS 25-3DE on Könner & Söhneni kulutõhus lahendus. See vastab kõigile Euroopa kvaliteedistandarditele, pakub suurepärast ohutust ja sobib seega era- ja ärikasutuseks. Lisaks on KS 25-3DE diiselgeneraator varustatud automaatse pingeregulaatoriga neljapooluselise harjadeta vahelduvvoolugeneraatoriga, külmal aastaajal kasutamiseks mõeldud eelsoojendiga, 57-liitrise kütusepaagiga, mis pakub 14-tunnist autonoomset tööd ilma tankimiseta ( kütusekulu on 4,1 liitrit tunnis keskmise 50% koormuse juures), ühendus automaatse start/stopp süsteemi jaoks ja iga ilmaga vandaalivastane helikindel korpus.

Diiselgeneraator KS 25-3DE on suure jõudlusega seade, millel on kontroller kõigi põhiliste tööparameetrite jaoks ja mis suudab toita nii kolmefaasilisi kui ka ühefaasilisi tarbijaid. Ettevõttesisese arendustegevuse ja Könner & Söhneni nõuetele vastavuse tõttu on kõigil elektrijaamadel deklareeritud spetsifikatsioonidele vastav võimsusvaru.

Könner & Söhneni diiselgeneraatorid vastavad kõikidele teie vajadustele nii avarii- kui ka ooterežiimi toiteallikaks, et tagada jätkusuutlik elektrivarustus elamutele ja väikestele ärihoonetele.

MADALA KIIRUSEGA USALDUSVÄÄRNE LAIDONG MOOTOR

Depco madalatel pööretel töötav mootor töötab kiirusel 1500 p/min, mis vähendab kütusekulu, helirõhku ja pikendab kasutusiga madalamate pöörete arvu kaudu. Mehaaniline mootori pöörlemissageduse juhtseade reguleerib mootori pöörlemiskiirust ja kontrollib generaatori toodetud elektrienergia kvaliteeti.

VEEJAHUTUS

Vesijahutusega mootorisüsteem tagab seadme töökindla töö ja hoiab ära mootori enneaegse rikke. Mootori tõhus jahutus võimaldab sellel generaatorikomplektil kokku puutuda kõrgete ümbritseva õhu temperatuuridega.

EELSOOJENDI

Mootori eelsoojendi hõlbustab elektrijaama käivitamist ilma mootorit koormamata, isegi külmal aastaajal miinustemperatuuridel. Süsteem eelsoojendab automaatselt mootori veesärgi vajaliku temperatuurini ja hoiab mootori temperatuuri, et hõlbustada mootori käivitamist iga ilmaga.

DIGITAALNE KONTROLLER

Kõiki toiminguid juhitakse kaasaegse multifunktsionaalse digitaalse kontrolleri kaudu. Kontroller võimaldab jälgida kõiki elektrijaama töönäidikuid, mugavaid käivitus- ja tööseadistusi, jälgida aku olekut, mootori pöörlemissagedust ja koormusele kohandatud kütusevarustust ning kaitset ülekuumenemise ja madala õlitaseme eest. Samuti annab see märku võimalikest riketest ja teatab hoolduse vajadusest.

HELIKINDEL

Tipptasemel helikindel korpus vähendab oluliselt müra seadme töötamise ajal, parandab soojusjaotust ning kaitseb elektrijaama niiskuse ja kondensaadi sissepääsu, ebasoodsate ilmastikutingimuste ja rikkumiste eest. Elektrijaama suhteliselt kompaktne suurus annab selle paigutamiseks rohkem ruumi. Korrosioonivastane pulbervärvimine aitab kaasa seadme pikemale kasutuseale.

Lisaks aitavad madala müratasemega madalatel pööretel töötavad mootorid, mis on paigaldatud vibratsioonivastastele patjadele, vaiksemat tööd ja vähendavad aluse koormust.

Elektrijaamal on hädaseiskamisnupp mootori kiireks seiskamiseks hädaolukorras.

LIHTNE HOOLDUS

Korpusel on avad transpordiabivahendite jaoks, mis hõlbustavad seadme transportimist, transportimist ja paigaldamist. Laiad hingedega uksed korpuse mõlemal küljel tagavad takistusteta juurdepääsu seadme osadele, et hõlbustada diiselgeneraatori põhikomponentide hooldamist.

KASUTUSELEVÕTT EUROOPAS

Euroopas tõrgeteta töö tagamiseks läbivad Könner & Söhneni diiselelektrijaamad meie ettevõttesiseses teeninduskeskuses tööeelse hoolduse ja katsekäigu koos kõigi tööparameetrite jälgimisega. Elektrijaama väljundvõimsuse kontrollimiseks erinevates töötingimustes ja elektroonika juhtseadme peenhäälestamiseks kasutatakse spetsiaalset laadimispinki.

KOKKUVÕTE

Könner & Söhnen KS 25-3DE diiseljõujaam on vastupidav ja kulutõhus seade, mis sisaldab kõiki jätkusuutlikuks ja usaldusväärseks tööks vajalikke funktsioone ning kontrollerit kõigi põhiliste tööparameetrite jaoks. Tugevdatud osad ja mehhanismid, tugevdatud kinnitused ja liigendid vähendavad kulumist ja tagavad generaatorikomplekti pika ja usaldusväärse töö.

Jälgides hoolikalt Könneri ja Söhneni tootmise iga etappi, oleme loonud kvaliteetsete ja töökindlate HEAVY DUTY vaikse diiselgeneraatorite seeria, mis teenindab meie kliente veel palju aastaid.

Kõik Könneri ja Söhneni elektrijaamad läbivad põhjalikud testid ning tagavad suure jõudluse ja maksimaalse tootlikkuse.

***Kütusekulu sõltub paljudest teguritest: koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast ja generaatori tehniline seisukord.

Saada tootepäring