LifePO4 akuga kaasaskantav jõujaam KS 1200PS

789.00 

Arvestuslik jõudlus, W 1200
Tipp jõudlus, W
2400
Aku mahutavus
1030 Wh (23 Ah, 14×3.2 V)
Akutüüp
LifePo4(liitium raudfosfaat aku)
Elutsükkel
≤ 4000 tsüklit (80% DOD)
XT60 laadimine
12-59V 800W max
AC väljund
2x 230 V
Muundamise efektiivsus
≥92%
DC väljund
DC-5525 2x 12V/10A
Sagedus, Hz
50
USB (Quick Charge 3.0)
2×USB-A 18W
Type-C väljund
PD 100 W
Type-C väljund 2
PD 45 W
Laadimine  MPPT PV mooduliga
XT60 800W max
Sigarisüütaja pesa
12V/10A
LED taskulamp
+
Bluetooth
5.0
Aplikatiooniga juhtimine
+
Töötemperatuur, °C
-10° … +40°
Mõõtmed, mm
340×220×254
Kaal, kg
4.9
Valikuline Monokristalliline räni kaasaskantav päikesepaneel
EAN kood 4260405366941

Kokku pandud HRV-s.

TARNEAEG KUNI 10 TÖÖPÄEVA

SKU KS1200LifePO4 Kategooria

Saksa kaubamärgi Könner & Söhneni mobiilne kaasaskantav elektrijaam KS 1200PS on nüüd valmistatud kõrge võimsusega kõrgekvaliteedilistest LifePO4 liitium-raudfosfaat-akudest, millel on liitium-iooniga võrreldes suurem energiatihedus ja mis suudavad salvestada rohkem energiat kompaktne formaat ja tohutu elutsükkel – 4000 laadimis-tühjenemistsüklit. See on usaldusväärne abiline seadmete laadimisel teel või elektrikatkestuse korral. Selle võimsusest piisab selliste seadmete toiteks nagu nutitelefonid, digikaamerad, tahvelarvutid, droonid, minikülmikud, täispumbad, ventilaatorid. See töötab vaikselt, võimaldades teil elektriseadmeid toita ja aega nautida ilma häiriva mürata.

 

KESKKONNASÕBRALIK

Keskkonnasõbralikud energiaallikad, mis ei tekita kasutamise käigus kahjulikke jäätmeid, ei mõjuta keskkonda ega mõjuta piirkonna kliimat.

LIFEPO4

LiFePO4 akud on ohutumad kui liitiumioonakud, kuna need on vähem altid ülekuumenemisele ja põlemisele. Lisaks on LiFePO4 akud vastupidavamad äärmuslikele temperatuuridele ja võivad töötada laiemas temperatuurivahemikus võrreldes mõne liitiumioonakuga.

KATKEMATU TOITEALLIKAS

Need kaasaegsed laadimisjaamad võivad toimida katkematu toiteallikana – seadmena, mis tagab elektrivõrgu rikke korral automaatse toiteallika. Jaam edastab pinge seadmetele millisekundite jooksul.

USB PD (POWER DELIVERY) TEHNOLOOGIA

Toetab kõige arenenumat USB PD (Power Delivery) tehnoloogiat, mis võimaldab teil kiiresti laadida nutitelefone, tahvelarvuteid, sülearvuteid, aga ka toiteruutereid, printereid ja telereid. Nende seadmete jaoks pole vaja eraldi adaptereid.

ENERGIASÄÄSTLIK

Tasuta päikeseenergiat saate koguda, kui ühendate laadimisjaamadega päikesepaneelid, vähendades oluliselt oma elektrikulusid. Lisaks saate säästa raha, kui salvestate öösel keskvõrgust elektrit soodsama hinnaga ja kasutate seda päevasel ajal.

MPPT

MPPT (Maximum Power Point Tracking) tehnoloogia on intelligentne haldus, mis jälgib ja tuvastab pidevalt teie päikesesüsteemi maksimaalse võimsuse punkti. See tähendab, et isegi valgustuse ja temperatuuri muutuste korral saate igast päikesepatareist maksimaalse energia.

DIGITAALNE EKRAAN

Digitaalne värviline ekraan näitab tööoleku indikaatoreid, sealhulgas aku laetuse protsenti, temperatuuri indikaatorit, ventilaatorit, Bluetoothi ​​ja WiFi-d ning muud. Saate ekraani käsitsi välja lülitada, vajutades nuppu, kui seda pole vaja.

MITMETASANDILINE KAITSE

Mitmetasandiline kaitse: voolu ülekoormuse, ülelaadimise, liigse tühjenemise, ülekuumenemise eest.

“POWER ZERO” TARKVARA

Võimaldab juhtida kaasaskantavat elektrijaama otse rakenduse kaudu: jälgida laetuse taset, lülitada sisse ja välja väljundporte ning taskulampi. Rakendus võimaldab mitme seadme samaaegset juhtimist.

MITU LADIMISMEETODIT

Mitmed laadimisviisid: päikesepaneelilt, mis kasutab päikeseenergiat (valikuline), vahelduvvoolu pistikupesast 2 tunni jooksul ja 12 V auto sigaretisüütajast.

KAASASKANTAV

Integreeritud kandesang tagab lihtsa transportimise ja paigutamise.

Saada tootepäring