Laadimisjaam elektrisõidukile KS X32/3

1141.00 

 

Faaside arv
3
Nimipinge, V 400
Nimivool, A 32
Nimivõimsus, kW
22
MCB sisseehitatud
seinakasti sees
Kaabli pikkus, m
5
Soovitatav toitekaabel (vask), mm2
5х4, 5х6
Sisendklemmid
L1/L2/L3/N/PE
Laadimispistiku tüüp
Tüüp 2
Neto mõõdud (PxLxK), mm
410 x 260 x 164
Brutomõõtmed (PxLxK), mm
497 х 342 х 268
Netokaal, kg
12
Kaitseklass
IP54
EAN kood
4260405366392

Kokku pandud HRV-s.

TARNEAEG 14 TÖÖPÄEVA

SKU KSX32_3 Kategooria

Laadimisjaam KS X32/3 on käepärane ja töökindel lahendus elektrisõidukite laadimiseks. Lisaks on laadimisprotsess kiirem ja turvalisem. Laadimisjaamale on sisseehitatud rikkevoolu kaitse ja ülekoormuskaitse.

KIIRE JA OHUTU

Laadimisjaam on mõeldud elektriautode kiirlaadimiseks ja sellel on mitmetasandiline kaitse: ülekuumenemine, ebastabiilne pinge, ülevool, ülekoormus, lühis, ebasoodsad ilmastikutingimused ja tolm. Omadused: MCB (Miniature Circuit Breaker), maanduspistik, isolatsioonirikkest tingitud lekkevoolu jälgimine, rikete jälgimine, IP54 kaitseklass.
Erinevalt tavalisse pistikupessa ühendatavatest laadimiskontrolleritest võimaldab laadimisjaam laadida suurema võimsusega elektriautode akusid.

EV LAADIMISPISTIKU TÜÜP 2

Laadimisjaam on varustatud DIN EN 62196-2 tüüp 2 pistikuga, mis sobib enamiku elektrisõidukite jaoks. 5 m pikkune laadimiskaabel pakub mitmeid parkimisvõimalusi.

Audi Etron, BMW i3, Hyundai, Jaguar, KIA, Ranger Rover, Renault, Mercedes Benz EQC, Mini Countryman, Nissan Leaf 2018, Porsche, Smart, Tesla, Toyota, Volkswagen, Volvo XC T8

RFID-KAARDILUGEJA ELEKTRIVARGUSE EEST KAITSEKS

Ainult RFID-kaardi omanik saab laadimist alustada. Kaasas kaks RFID-kaarti. RFID-kaartide ja kaardihaldusrežiimiga on teie laadimisjaam usaldusväärselt kaitstud volitamata kasutamise eest.

WE E-CHARGE APP

Rakendus on saadaval iOS-i ja Android OS-i kasutajatele ning sisaldab selliseid funktsioone nagu kauglaadimise lubamine/keelamine, laadimisoleku jälgimine, energiavajaduse juhtimine ja laadimisjaama elektritarbimise aruandlus. Toetab 10 keelt.

TUGEV ÜMBRIS LCD-EKRAANIGA

Könner & Söhnen® KS X seeria elektrisõidukite laadimisjaamadel on IP54 kaitseümbris, mis on mõeldud kasutamiseks välitingimustes vihma ja lumega. Korpus kaitseb seadet veepritsmete eest vastu korpust, mis tahes nurga alt. 4,3-tolline LCD-ekraan kuvab asjakohast teavet ja LED-tuled näitavad laadimise olekut. Vastupidav korpus on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja selle esipaneel on valmistatud karastatud klaasist.

HÄDASEISKAMISNUPP

Hädaseiskamisnupp võimaldab hädaolukorras (nt tulekahju, suitsu, üleujutuse või muude ohtude korral) laadimise kohe peatada.

NUTIKAS KOORMUSKONTROLLER

Soovitame kasutada Könner & Söhnen® nutikat koormuse kontrollerit KS SLC, et kaitsta võrku ülekoormuse eest elektritarbimise tipptundidel, kui korraga on võrku ühendatud mitu elektritarbijat peale laadimisjaama (valikuline).

KAABLIHOIDIK

Kaasas kaablihoidik.

Saada tootepäring