Kaasaskantav jõujaam KS 100PS

149.00 

Hinnatud võimsus, W
100
Tippvõimsus, W
150 (3-5 sec.)
Aku maht
155 W⋅h (14 А⋅h, 11.1 V)
Aku tüüp
Lithium-ion rechargeable battery
Laadimissisend
15 V/2 A
AC väljund
1 x Schuko 230 V/50 Hz (Modified Sine Wave)
DC väljund
9~12.5 V/10 A (15 А max.)
USB väljund
2×5 V/2.1 A max.
USB (Quick Charge 3.0)
5~9 V/2 A
Type-C väljund
5~9 V/2 A (PD 18 W)
Päikesepaneeli sisend (PV-Input Anderson 1)
LED lamp
+
Töötemperatuur, °C
-10 °C … 40 °C
Netomõõtmed (LxWxH), mm
186 x 107 x 180
Brutomõõtmed (LxWxH), mm
310 х 170 х 250
Netokaal, kg
1.6
Brutokaal, kg
2.4

Kokku pandud HRV-s.

TARNEAEG KUNI 10 TÖÖPÄEVA

SKU KS100PS Kategooria

Müravaba kaasaskantav jõujaam KS 100PS sobib ideaalselt telkimiseks, kalastamiseks, õues tegutsemiseks, lühikeste elektrikatkestuste ja hädaolukordade jaoks. Vaikselt töötav jõujaam annab Sinu elektriseadmetele tõhusa toite, ilma häiriva mürata.

HIGH QUALITY LITHIUM BATTERY

KÕRGEKVALITEEDILINE LIITIUMAKU

Kaasaskantav jõujaam on varustatud kõrgekvaliteetse ja suure võimsusega liitiumakuga, mis on  õhuke ja kerge ning millel on pikk eluiga ja mitmekülgsed ohutusfunktsioonid. Kaasaskantav jõujaam on varustatud sisseehitatud BMS-iga (Battery Management System), mida juhib nutikas võimsuse juhtimisprotsessor. Erinevad turvafunktsioonid tagavad vastupidava ja ohutu töö.

Power Delivery

PUHAS SIINUSLAINE

Kõik Könner & Söhneni kaasaskantavad laadimisjaamad on varustatud Power Delivery tehnoloogiaga, mis tagab kaasaegsete nutitelefonide ja samuti sülearvutite akude kiire laadimise. Ühildudes paljude seadmetega, sisaldab jõujaam: 1 alalisvoolu alalisvoolu porti, 1 vahelduvvoolu vahelduvvoolu porti, 1 USB PD Quick Charge 3.0 porti, 2 USB 2.1 porti, 1 USB Type-C porti, mis on mugav mitmesuguste elektrooniliste seadmete toiteks.

Reinforced plastic case

TUGEVDATUD PLASTIST KORPUS

Korpus on valmistatud vastupidavast ABS plastikust – see on kõrgendatud löögikindluse ja vetruvusega materjal. Jõujaam on varustatud sisseehitatud ventilaatoriga, mis tõhustab soojuse eemaldamist ja maksimaalset jahutamist. Toote kerel on kandesang transportimiseks.

LED DISPLAY

LED EKRAAN

Ekraanil kuvatakse mitu indikaatorit: teave aku praeguse laetuse taseme kohta, laadimise edenemise indikaator, samuti USB-pistikute sisselülitamise indikaatorid, DC 12V ja AC 230V väljundid.

LED lamp

LED LAMP

Jõujaamal on sisseehitatud ülihele LED-lamp kolme režiimiga: LED-valgustusrežiim, LED SOS-režiim, LED-i vilkumise režiim.

Several charging options

MITU LAADIMISVALIKUT

Jõujaama laadimiseks on mitu võimalust: päikesepaneelilt päikeseenergia abil (valikuline), vahelduvvoolu pistikupesast adapteri ja 12 V auto sigaretisüütaja abil.

Saada tootepäring