Invertergeneraator KS 5500iE S ATSR

1159.00 

VAATA VIDEOSID

1159.00 

Pinge 230
Max võimsus, kW
5.5
Nominaalne võimsus, kW
5.0
Sagedus, Hz
50
Vool (max), А
23.9
Pistikupesad
1 x Schuko 230V, 1 x CEE 230 V 32 A
Mootori käivitamine
Manuaalne/elektriline
Kütusepaagi maht, l
13.5
LED-ekraan
Koormus, kütusetase, pinge, sagedus, tööaeg; ülekoormuse indikaator, pingeindikaator, õlitaseme indikaator
Müratase Lpa (7m)/Lwa, dB
66/91
Mootori mudel KS 330i
Mootori silindri maht, cm3 312
Mootori tüüp
Bensiinimootoriga ühesilindriline, neljataktiline, õhkjahutusega
Mootori võimus, hp 9.5
Paralleelühenduse võimalus +
ATS- väljund
A+
Karteri maht, l
0.85
Accumulator, A·h
1.6
Alternator winding
Copper
Bruto mõõdud (LxWxH), mm 680х510х605
Neto kaal, kg 52
Bruto kaal, kg 57.8
EAN kood 4260405365579

Kokku pandud HRV-s.

***Kütusekulu sõltub paljudest teguritest, nagu koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast, generaatori tehniline seisukord.

TARNEAEG 10 TÖÖPÄEVA

SKU KS5500IESATSR Kategooria ,

Saksa kaubamärgi “Könner & Söhnen” bensiini invertergeneraator KS 5500iES ATSR on mugav ja kompaktne madala müratasemega elektrienergia allikas. Selle mudeli üks peamisi omadusi on see, et see toodab elektrivoolu puhta siinuslainega.

Kõik mudelid põhinevad jõulistel mootoritel, mis vastavad kõigile Euroopa kvaliteedistandarditele, sh EURO V. K&S invertergeneraatorite mootoritel on Economy režiim, mis võimaldab kasutada generaatorit madalatel pööretel ja vähendab kütusekulu kuni 50%. Vaskmähisega generaator ja suure jõudlusega K&S mootor garanteerivad tõrgeteta ja pikaajalise töö ning vastavad kõigile Euroopa kvaliteedistandarditele. LED-ekraan võimaldab jälgida generaatori tööd ja õigeaegselt teostada selle hooldust.

PUHAS SIINUSLAINE

Sisseehitatud mikroprotsessori juhtimisega elektroonikaseade jälgib generaatori tööd ja tagab stabiilse väljundpinge 230V 50Hz sinusoidi kujul, mis sobib tundliku elektroonika töökindlaks tööks.

VASTUPIDAV MOOTOR

Könner & Söhneni töökindlat mootorit iseloomustab suurem kestvus, pikk ja stabiilne talitlus ning vastavus kõigile Euroopa kvaliteedistandarditele, sealhulgas EURO V.

ÖKONOOMNE REŽIIM

Ergonoomiline juhtpaneel on varustatud kütusesäästu režiimi lülitiga. See režiim vähendab väikese koormuse korral mootori väiksemate pöörete tõttu kütusekulu kuni 50%.

AUTOMAATNE ÜLEKANDELÜLITI

ATS (Automatic Transfer Switch) seade käivitab automaatselt generaatori ja edastab sellele koormuse, kui põhitoiteallikas on lahti ühendatud, ning peatab generaatori automaatselt, kui tsentraalne toiteallikas taastub. ATS-väljundil on 7-kontaktiline pistik ATS-seadme KS ATS 4/25 inverteri ühendamiseks.

ERGONOOMILINE JUHTPANEEL

Kõigi funktsioonide mugav asukoht: multifunktsionaalne LED-ekraan (tunniloendur, sagedus, pinge), töörežiimi indikaator, ülekoormus- ja lühisekaitse, madala õlitaseme andur, lähtestusnupp juhtsüsteemi lähtestamiseks ja pingevarustuse taastamiseks, pistik seadme paralleelseks ühendamiseks generaatorid, kaks USB väljundit (5V/1A, 5V/2.1A), 230 V pistikupesa ja maandusklemm.

MADAL MÜRATASE

Tänu spetsiaalsele kaitsekorpusele, mis tagab minimaalse mürataseme 66 dB, on seadme töö võimalikult mugav ega häiri teisi. Toode on varustatud transpordisüsteemiga.

KÕRGE KVALITEEDIGA MÄHIS

Könner & Söhneni invertergeneraatorid on varustatud tugeva harjadeta generaatoriga, millel on 100% vaskmähis. Tipptasemel kompaktne püsimagnetgeneraator on plastkorpuses ja talub maksimaalset koormust ilma kahjustusteta, et tagada generaatorikomplekti pikaajaline ja usaldusväärne töö.

 

PARALLEELSÜHEND

Kahe generaatori paralleelühenduse võimalus koguvõimsuse suurendamiseks ja võimsamate seadmete kasutamise võimalus. Komplektis oleva paralleelühenduse kaabliga saate ühendada kaks invertergeneraatorit ja saada väljundvõimsust, mis on võrdne nende mudelite nimivõimsuse summaga.

TARVIKUD KOMPLEKT
Generaator on varustatud lisatarvikutega: süüteküünla mutrivõti, täitelehter, paralleelühenduskaabel, 16 А Schuko pistik, PH2 kruvikeeraja 6,0 mm, 32 А CEE pistik.

Saada tootepäring