Bensiinigeneraator KS 10000E

1059.00 

VAATA VIDEOSID
Kellele võib Könneri & Söhneni generaatorid kasulikuks osutuda?
Millist generaatori võimsust valida?
"Könner & Söhnen" kasutuselevõtt
Bensiinigeneraatori käivitamine käsitsi starteriga
Bensiinigeneraatori käivitamine elektrikäivitusega

1059.00 

Pinge 230
Max võimsus, kW 8.0
Nominaalne võimsus, kW 7.5
Sagedus, Hz 50
Vool (max), А 34.78
Pistikupesad 1 x Schuko 230 V
1 x CEE 230 V 32 A
Kütusepaagi maht, l 25
Keskmine tööaeg (power 50%), h*** 15
LED ekraan Pinge, sagedus, tööaeg
Müratase Lpa (7m)/Lwa, dB 71/96
Võimsus DC, V/А 12/8.3
Mootori mudel KS 440
Mootori tüüp Bensiinimootoriga ühesilindriline, neljataktiline õhkjahutusega
Mootori võimsus, hp/kW 18.0/13.24
Karteri maht, l 1.2
Mootori silindri maht, cm3 440
Toiteväljundi kontroller Pinge stabiliseerimissüsteem AVR
Mootori käivitamine Manuaal/elektriline
Kaitseklass IP23M
Neto mõõdud (PxLxK), mm 680x545x550
Bruto mõõdud (PxLxK), mm 700x545x590
Netokaal, kg 85.5
Brutokaal, kg 87.9
EAN kood 4260405361168

Kokku pandud HRV-s.

*** Kütusekulu sõltub paljudest teguritest, nagu koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast, generaatori tehniline seisukord.

TARNEAEG KUNI 10 TÖÖPÄEVA

SKU KS10000E Kategooria ,

6 laos

Bensiinigeneraatoril KS 10000E on tagatud pikaajaline töökindlus tänu sellele, et see on varustatud 100% vaskmähisega kvaliteetse sünkroonse vahelduvvoolugeneraatoriga ning K&S-seeria mootoriga. Lihtne käivitussüsteem ja ergonoomiline juhtpaneel teevad kasutamise mugavaks.

KÖNNER & SÖHNEN MOOTORID

Spetsiaalselt kaubamärgi Könner & Söhnen jaoks on Saksa insenerid loonud K&S-seeria mootorid, mis on läbinud mitme tunnised ja mitme tasandilised testid, mistõttu on need väga töökindlad.

MOOTORITE INDIVIDUAALSED SEERIANUMBRID

Könner & Söhneni mootorid vastavad kõigile maailma ja Euroopa kvaliteedistandarditele, sealhulgas kahjulike emissioonide ja mürataseme kohta. Seda tõendavad Euroopa kvaliteedisertifikaadid. Igal mootoril ja generaatoril on oma individuaalne seerianumber, mis võimaldab meil kontrollida tootmise ja teeninduse kvaliteeti.

MUGAV ERGONOOMILINE ELEKTRIKÄIVITUSEGA JUHTPANEEL

Generaatori ergonoomiline juhtpaneel võimaldab hõlpsasti juhtida selle tööd tänu mugavale funktsioonide asukohale: kaasaegne LED-ekraan (loendurid, sagedus, pinge), elektrikäivitus, avariilüliti (kaitselüliti), madala õlitaseme andur, pistikupesad, klemmid ja rohkem.

100% VASKMÄHISEGA VAHELDUVVOOLUGENERAATOR

TM Könner & Söhnen generaatorid on varustatud 100% vaskmähisega kvaliteetse sünkroonse vahelduvvoolugeneraatoriga. Ainult vaskmähis suudab taluda maksimumkoormusi ilma kahjustusteta, et tagada generaatorikomplekti pikaajaline töökindlus.

LIHTNE KÄIVITUSSÜSTEEM

Lihtne käivitussüsteem võimaldab mootorit kiiresti käivitada ja seda teha ilma suurema pingutuseta. Kasutamise hõlbustamiseks on seda tüüpi generaatoritel kahte tüüpi käivitamine – käsitsi ja elektriline. Võimsamad mudelid on lisaks varustatud elektrilise käivitussüsteemiga.

TERASPAAK

“Könner & Söhnen” generaatorid on varustatud suurendatud terasest kütusepaagiga, mis pikendab generaatori tööaega ilma tankimiseta. Kütusetaseme näidik asub kasutamise hõlbustamiseks paagil.

AMORTISAATORID VIBRATSIOONI VÄHENDAMISEKS

Kõik Könner & Söhnen generaatorite mudelid on vibratsiooni vähendamiseks varustatud kummijalgadega. Tänu kummiamortisaatorile ei riku töötav generaator põrandakatet ning raami kate ei saa kriimustusi.

***Kütusekulu sõltub paljudest teguritest: koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast ja generaatori tehniline seisukord.

Saada tootepäring