Alalisvoolu generaator KS 48V-DC

1229.00 

Pinge, V
48-54
Max võimsus, A
70
Mootori käivitamine
Automaatne ja manuaalne/eleltriline
Mootori tüüp
neljataktiline, bensiinimootoriga, õhkjahutusega
Mootori silindri maht, cm3
223
Mootori võimus, hp
16
Kütuse tüüp
pliivaba bensiin
Kütusepaagi maht, l
12,5
Karteri maht, l
0,6
Müratase Lpa (7m)/Lwa, dB 70/95
Mõõdud (L x W x H), mm
510 х 525 х 310
Neto kaal, kg
36,5
Bruto kaal, kg
38
EAN kood
4260405365814

*** Kütusekulu sõltub paljudest teguritest:  koormus, kütuse kvaliteet, aastaaeg, kõrgus merepinnast, generaatori tehniline seisukord.

Kokku pandud HRV-s.

TARNEAEG 5 TÖÖPÄEVA

SKU KS48VDC Kategooria ,

Saksa kaubamärgi Könner & Söhnen alalisvoolugeneraator KS 48V-DC on mõeldud varuakulaadijaks 48-54 V akude laadimiseks. Generaator sobib akude laadimiseks, mida kasutatakse kodumajapidamise, võrguvälise päikese-, tuule-, telekommunikatsioonisüsteemide, paatide, kämpingute jmt. toiteks.

Könner & Söhnen alalisvoolugenerator KS 48V-DC pakub:

 • Maksimaalne kasutegur
  See laadimisviis on tõhusam, kuna puuduvad vahepealsed voolumuundamised, mille käigus läheks voolu kaduma.
 • Kompaktsed suurused ja võimsus

Suur laadimisvõimsus väikese suurusega generaatoris – generaator on konstrueeritud  analoogselt inverteri tüüpi generaatoritega. See võtab 3-5 korda vähem ruumi kui komplekt, mis koosneb tavalisest vahelduvvooluga 230V generaatorist ja võimsast laadijast, mis muundab 230V vahelduvpinge konstantseks pingeks, mis on vajalik aku laadimiseks. Toode on varustatud transpordikomplektiga, mille abil seda mugavalt liigutada.

 • Ohutu kasutamine
  Eluohtliku kõrgepinge puudumine kaitseb kasutajat generaatori kasutamise ajal elektrilöögi eest.
 • Majanduslik valik

Generaatori efektiivsus on suurem mittevajalike konversioonide puudumise tõttu, samuti reguleeritava pöörete arvu tõttu sõltuvalt koormusest, mis vähendab kütusekulusid võrreldes klassikaliste meetoditega mis kasutavad 230V AC generaatorid koos konversioonidega.

 • Lihtne paigaldamine

Generaator ühendub otse akuga, mis lihtsustab oluliselt paigaldamist. “Kuivade kontaktide” välise juhtimise võimalus laiendab oluliselt generaatori integreerimise võimalusi olemasolevatesse toitesüsteemidesse

Alalisvoolu aku laadimispinge vahemik peaks vastama aku reitingule. Integreeritud kontrolleriga jälgib generaator pidevalt aku pinget AUTO-režiimis ja hakkab akut automaatselt laadima, kui selle pinge langeb 48 V-ni või madalamale. Generaatori reageerimisaeg on vaid 5 sekundit. Kui aku pinge jõuab 53,5-54 V või laadimisvooluni 20 A, lülitub generaator välja 30 sekundi jooksul. Lisaks AUTO-režiimile on generaatoril kogenud kasutajatele väline režiim (või nn kuivkontakt), mis võimaldab generaatori käivitamist juhtida täiendava relee kaudu.

KS 48V-DC alalisvoolu generaator on varustatud transpordirataste ja kandekäepidemega hõlpsaks käsitsemiseks, muutes selle palju mitmekülgsemaks mudeliks. Akut saab laadida kohtades, kus puudub vooluvõrk.

Tugev Könner & Söhneni mootor vastab kõigile Euroopa kvaliteedistandarditele, sealhulgas uusimale EURO V heitmestandardile. Vaskmähisega tipptasemel generaator ja kaubamärgiga mootor tagavad tõrgeteta ja pikaajalise töö.

Mudelil KS 48V-DC on järgmised omadused:

 • Integreeritud kontrolleriga jälgib generaator pidevalt aku pinget automaatrežiimis ja hakkab automaatselt akut laadima, kui selle pinge langeb.
 • Usaldusväärse kaubamärgiga Könner & Söhnen mootoril on kõrge kulumiskindlus, see tagab pika ja stabiilse töö ning vastab kõigile Euroopa kvaliteedistandarditele, sealhulgas uusimale EURO V heitestandardile.
 • Kõigi peamiste tööoleku näitajate juhtimine: automaatne mootori seiskamine madalal õlitasemel, ülekoormus- ja lühisekaitse, kütusetaseme andur.
 • Ergonoomiline juhtpaneel, mis on varustatud voltmeetri, ampermeetri, õlitaseme indikaatori, ülekoormuse indikaatori, alalisvoolu indikaatori, aku klemmide, juhtklemmide, AUTO ja MANUAL/EXTERNAL režiimide lülitiga, mootori käivitamisega.
 • Mudel KS 48V-DC on varustatud transpordikomplektiga (lahtikäiv käepide ja rattad), mis võimaldab selle mugavat käsitsemist.

Saada tootepäring