12V akuabi ja kompressor KS JSP-2000

119.00 

Aku, mAh
14800
Aku tüüp Liitiumioon aku
Pinge, V 15
Max pneumaatiline surve, psi
140
Kiirus, l/min
22
Maksimaalne õhuhulk, l/min
360
Järjestikune tööaeg, min
8
Kasutada olevad ühikud
PSI, BAR
USB väljund
5V/2A
Nimikäivitusvool, A
800
Tippvool, A
2000
Laadimisaeg, tunnid
6
Töötemperatuur, °C
-4 °C … +50 °C
Netomõõtmed, mm
205×77×114
Brutomõõtmed, mm
245x134x168
Kaal, kg
1,6
EAN kood
4260405366842

Kokku pandud HRV-s.

TARNEAEG 10 TÖÖPÄEVA

SKU KSJSP2000 Kategooria

Saksa kaubamärk Könner & Söhnen esitleb akukompressoriga 4-ühes KS JSP-2000 hüppekäivitit – teie auto jaoks asendamatut multifunktsionaalset seadet. See ühendab endas hüppekäiviti ja bensiini- või diiselmootoriga autoakude laadimisseadme funktsioonid, akutoitel kompressori mitmesuguste ülesannete jaoks ning seda saab kasutada ka toitepanga ja taskulambina. Könner & Söhneni tooteid on edukalt müüdud enam kui 20 Euroopa riigis, nõudlikud Euroopa tarbijad on neid aastaid katsetanud ja saanud arvukalt positiivseid hinnanguid.

AUTO KIIRE KÄIVITUS

Kaasaegne kvaliteetne 14800 mAh suure vooluvõimsusega liitiumioonaku sobib kuni 8-liitristele bensiini- ja kuni 5-liitristele diiselmootoritele. Seade tagab kohese tippvoolu kuni 2000 A, mis võimaldab käivitada auto mootori vaid mõne sekundiga.

AKUTOITEGA KÕRGSURVE ÕHU KOMPRESSOR

140 PSI kompressori täitmiskiirus on 22 l/min, mis võimaldab seadmeid kiiresti täita ja tühjendada ilma toiteallikata. Seda saab kasutada ka manomeetrina rehvirõhu mõõtmiseks.

DIGITAALNE EKRAAN

Ekraan hõlbustab seadme kasutamist, võimaldades kontrollida inflatsiooni parameetreid valitud mõõtühikutes (PSI, riba). See toetab peatumist etteantud väärtustel ja kuvab ka teavet aku laetuse taseme kohta.

MULTIFUNKTSIONAALNE LED VALGUS

Korpusele integreeritud ere valgus on kasulik tööala valgustamiseks pimedas või kehvades valgustingimustes. Sellel on kolm töörežiimi: valgustus, vilkumine ja SOS-režiim.

MAKSIMAALNE KAITSE
Seade on kaitstud ülevoolu, ülelaadimise, liigse tühjenemise, ülekuumenemise, vastupidise polaarsuse ja ülepinge eest.

POWER BANK FUNKTSIOON

Tänu integreeritud kompaktsele kaasaskantavale akule, mille mahutavus on 14800 mAh, saab seade toimida vidinate laadimise toitepangana, millel on 2A USB väljund.

5 REŽIIMI

Seadmel on 5 täitmisrežiimi: auto, mootorratas, jalgratas, spordivarustus ja suure vooluga režiim. Varustatud õhuvarustuse automaatse seiskamisfunktsiooniga, kui saavutatakse kindlaksmääratud parameetrid.

 

KS JSP-2000 kompressoriga käivitusseade on varustatud kaasaegse kõrgekvaliteedilise 14800 mAh liitiumioonakuga, mille kõrge väljundvool on kuni 2000 A, mis võimaldab käivitada kuni 8-liitriseid bensiinimootoreid ja kuni kuni 200 A-ni diiselmootoreid. 5 liitrit vaid mõne sekundiga. Klambritel on kinnitusplaatide lisaühendus kaabliga, mis võimaldab suurendada kinnituspinda ja vähendada takistust jõuülekandel. Sellel on maksimaalne kaitse: ülevoolu, ülelaadimise, liigse tühjenemise, ülekuumenemise, vastupidise polaarsuse ja ülepinge eest.

KS JSP-2000 seade on varustatud 2A USB väljundpordiga ning tänu mahukale integreeritud akule saab laadida palju erinevaid vidinaid.

Seadme korpusel olev digitaalne ekraan näitab töörežiimi, aku laetuse taset ja rõhku.

LED-taskulambil on kolm töörežiimi: valgustus, vilkumine ja SOS režiim. Spetsiaalne vilkumisrežiim aitab vältida õnnetusi rehvi tühjendamise või öise hädaolukorra korral. SOS-režiim: vaheldumisi 3 lühikest ja 3 pikka välgusignaali abi saamiseks.

Komplekti kuulub USB-kaabel seadme laadimiseks, mille täislaadimisaeg on kuni 6 tundi. Selle mugava kompaktse 4-in-1 KS JSP-2000 seadmega on kaasas hoiukott, akuklambritega kaabel, kaks õhuvoolikut, 7 kompressori adapteri otsikut, laadimiskaabel ja tagavarakaitse. Nüüd vajate oma auto mootori käivitamiseks vaid minimaalset pingutust.

Saada tootepäring