Invertergeneraator on parim lahendus koduseks kasutamiseks

TM Könner & Söhneni invertergeneraatorid on töökindlad seadmed, mis genereerivad voolu puhta siinuslaine ja sagedusega 50 Hz.

Kallid staatilise toiteallikaga seadmed, nagu personaalarvuti, sülearvuti, mängukonsool, mõned kodumasinad (boiler, pump, külmkapp) ja isegi banaalsed dioodlambid on voolu kvaliteedi suhtes väga tundlikud; need võivad üle kuumeneda ja lõpuks katki minna. Tänu sisseehitatud mikroprotsessoriga juhitavale elektroonikaplokile sobib invertergeneraator kõikidele elektriseadmetele, ka tundlikele.

Saate laadida oma süle-, tahvelarvutit või nutitelefoni ja püsida ühenduses kohtades, mis on kesksest toiteallikast kaugel. Lisaks vähendab invertergeneraator madalal koormusel kütusekulu kuni 50%.

Helikindlas korpuses olevad invertergeneraatorid eristuvad vaikse töö poolest, mille minimaalne müratase LpA (7m) on 62 dB. Need ei tekita ebamugavust ei omanikule ega ümberkaudsetele inimestele ning neid saab ohutult kasutada nii õues kui ka väljaspool objekti, kaubandus- või meelelahutusüritustel jne.

Könner & Söhneni sortimenti kuuluvad invertergeneraatorid, mis on varustatud ainulaadsete tehniliste funktsioonidega:

  • mudelid DUAL FUEL on kahe kütusega generaatorid, mis võivad töötada nii bensiinil kui ka vedelgaasil. Pakett sisaldab kõike, mida vajate gaasiballooni ühendamiseks;
  • ATS-sisend välisele ATS-üksusele;
  • paralleelühendusüksus kahe generaatori ühendamiseks;
  • kolm ühes lihtne mootorikäivitussüsteem (õhu- ja kütuseklapp ning elektrimootori käivitamine);
  • kaks USB-porti (5 V/1 A, 5 V/2,1 A) ja 12 V autopistikupesa laia valiku autotarvikute, vidinate ühendamiseks ja aku laadimiseks;

Könner & Söhneni generaatorid on varustatud tugeva patenteeritud mootori ja 100% vasest mähisega generaatoriga. See on pikaajalise ja usaldusväärse töö garantii.