Generaator väljas puhkamiseks ja väliürituste korraldamiseks

Könner Söhnen inverter generaatorid sobivad neile, kes eelistavad pere ja sõpradega lõõgastudes täielikku ühtsust loodusega tunda. Inverter generaatori abil ei pea te tavapärasest mugavusest loobuma, isegi kui olete tsivilisatsioonist väga kaugel. Esiteks on oluline generaatori valikuga mitte üle pingutada. Valige pigem väike ja kerge generaator, mis ei võta palju ruumi ning on mugav transportida.

Generaatori valik: diiselgeneraator või bensiinigeneraator?

Enne generaatori ostmist tuleks välja arvutada, kui palju ja milliseid elektriseadmeid generaatoriga ühendate. Seega, kui soovid valgustada loodusesse rajatud laagrit, ühendada televiisorit või sülearvutit, hoida kaasaskantavas külmikus toitu, laadida telefone, taskulampe ja muid tehnikavidinaid, siis kompaktne 1 kW bensiinigeneraator on Sulle igati sobiv.

Miks mainisime ainult bensiinigeneraatorit? Seda on lihtne seletada: nii väikese võimsusega diiselgeneraatoreid ei toodeta. Võimsama diiselgeneraatori ostmine pole mõttekas.

1 kW generaatorid on väga kompaktsed, kerged ja soodsate hindadega. Sellised generaatorid kaaluvad 10–30 kg. Neil on ühefaasiline ühendus ja väiksem mootoriressurss, võrreldes võimsamate generaatoritega. Selliste generaatorite jaoks pole suurt kütusepaaki vaja, sest see peaks töötama tehniliste pausidega (umbes 3 tundi peale pidevat töötamist). Olenevalt tootjast kõigub ka kütusekulu, kuid kulud ei ületa reeglina 0,5-1 l/h.

Enamik kaasaegseid kaasaskantavaid bensiinigeneraatorite mudeleid on varustatud inverter mootoritega, millel on suurenenud efektiivsus ja kiirus kolm tuhat pööret minutis. Käivitamine toimub tavaliselt käsitsi, seega olge valmis jõujaama sisselülitamiseks kasutama jõudu.

Inverter generaatorid ei tee müra, nii et isegi kui sellised seadmed teie asukoha lähedal töötavad, ei sega see pingevaba puhkust. Samuti on 12 V väljundiga varustatud 1 kW mudeleid, mis sobivad autoaku laadimiseks. See on väga oluline eelis neile turistidele, kellele meeldib lõõgastuda metsikutes hõredalt asustatud kohtades.

Könner Söhnen inverter generaatorid: kerge, mugav ja võimas

Kui generaatoriga plaanitakse ühendada elektroonikaseadmeid (sülearvuti, muusikakeskus, mobiiltelefoni laadijad) – valige Könner Söhnen 100i seeria inverter generaatoreid. Just see seeria on mõeldud ühendamiseks seadmetega, mis nõuavad voolu kvaliteeti.

Könner Söhnen inverter generaatorite 100i seeria elektrijaamad on varustatud pistikupesadega, kahe sama võimsusega jaama paralleelseks ühendamiseks. Nendel generaatoritel, elektrienergia topeltmuundamine, tagab puhta siinuslaine ja 50 Hz sageduse, mis tagab tundliku ja ülitäpse elektroonika usaldusväärse töö.

Telkimiseks ja reisimiseks sobivad Könner Söhnen generaatorid:

Inverter generaator KS 2000i S
Nominaalne võimsus 1.8 kW
Mootori võimsus 2.5 HP
Mootori tüüp Bensiin
Tööaeg 50% koormusel* 5 h
Neto kaal 15.6 kg
Sagedus 50 Hz

Inverter generaator KS 2000i S on kasutajasõbralik kaasaskantav energiaallikas. Inverteriga bensiinimootoriga generaatorite valikus on mudelid võimsusega 1,8–8,0 kW. Elektrienergia topeltmuundamine tagab puhta siinuslaine ja 50 Hz sageduse, mis tagab tundliku ja ülitäpse elektroonika usaldusväärse töö.

Inverter generaator KS 2000iG S
Nominaalne võimsus 1.8 kW*
Mootori võimsus 2.5 HP
Mootori tüüp Bensiin
Väljalaske avad 1х16А
Neto kaal 15.6 kg
Sagedus 50 Hz

LPG / bensiini inverter generaator KS 2000iG S on mugav, kompaktne ja peaaegu müravaba elektrienergia allikas. Selle mudeli üks peamisi omadusi on see, et toodab elektrivoolu puhta siinuslainega. Vaskmähisega generaator ja suure jõudlusega K&S mootor garanteerivad tõrgeteta ja pikaajalise töö ning vastavad kõigile Euroopa kvaliteedistandarditele. LED-ekraan võimaldab jälgida generaatori tööd ja õigeaegselt teostada selle hooldust.

Kui vajate abi generaatori valimisel, võtke meiega otse ühendust.